Virály

30. prosince 2018 15:19

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Páry, které si dělají míň selfíček, jsou šťastnější, zjistili experti. Čím to je?

Zamilované vzkazy všem na očích, společná selfíčka, básničky. A to všechno ideálně na zdi Facebooku. Nejenom, že to nikoho nezajímá. Navíc nic z toho nesvědčí ani o kvalitě vztahu.

Šťastné a zamilované páry jsou všude kolem nás. Na Facebooku nebo Instagramu radost pohledat. Z fotek se na nás křečovitě usmívají a tisknou se k sobě. Ale nikdo už neví, co se děje doopravdy. Teď experti přišli s tím, že páry, které se tak moc dávají na odiv ostatním, jsou mnohem méně šťastní než ti, co tuto potřebu nemají.

„Když se podíváte na internet, myslíte si, že jsou všichni extrémně šťastní,“ říká doktorka Nikki Goldsteinová, která je odborníkem na mezilidské vztahy. „Jenže v mojí práci ty páry, které mají mnoho společných fotek a zážitků na Facebooku, jsou potom ve skutečnosti opravdu nešťastní. Lidé hledají na sociálních sítích spíš validaci svých vztahů – něco jako my vám ukážeme, že jsme spokojení. Je to jenom hra,“ dodává doktorka.

Nejde už vůbec o to, udělat si fotku na hezké vzpomínky. Ale o to, kolik lajků, komentářů a uznání páry získají… Smutné.

Sdílejte článek
Štítky Selfie Instagram Facebook Sex vztahy virál

Přečtěte si také