ODHALENO: Páry snažící se o dítě se vyhýbají sexu v těchto měsících. Proč tomu tak je?

Páry snažící se o miminko se schválně vyhýbají početí v některých konkrétních měsících.

Už odjakživa se lidé při početí snaží babskými radami ovlivnit pohlaví miminka, přesto je však šance na vytouženého chlapce či dívku padesát na padesát. To, co však lidé snažící se o miminko ovlivnit mohou, je, kdy se dítě narodí, čímž jim zajistí to „správné“ znamení zvěrokruhu. Alespoň tak v poslední době uvažují někteří budoucí rodiče, kteří si záměrně vybírají měsíce, kdy počnou.

O své tipy a zkušenosti se lidé dělí na populárním redditovém vláknu Astrology. „Kolem února se úplně vyhýbám sexu, abych neporodila Štíra, to je to nejhorší znamení zvěrokruhu,“ napsala jedna budoucí maminka, zatímco druhá ji podpořila v tom, že schválně naplánovala porod tak, aby byli všichni v rodině podle zvěrokruhu správně kompatibilní.

Ostatní uživatelé sociální sítě se však takovému chování jenom smějí a kroutí nad tím hlavou. „Své dítě byste měli milovat bez ohledu na to, jaké je znamení,“ poukázal na absurdnost některých lidí jeden z komentujících. „Takovéto plánování je jen iluze kontroly. Všechno se nedá naplánovat,“ shrnul to další uživatel.


Přečtěte si také