návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Těchto 6 věcí dělají šťastně zadané páry. Jak jste na tom vy dva?

Vztah je jako květina. Naučte se od šťastně zadaných párů, jak udržují vztah tak, aby se v něm oba cítili jako v nebi.
Vydáno: 23.01.2019
Vztahy
Autor: istockphoto.com Vztahy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Nejsou negativní. Protože negativita opravdu ještě nikomu nepomohla. I když se vyskytne nějaká ta hádka, tak umí spolu všechno vyřešit. Snažte se být pozitivní. Nestěžujte si hned kamarádkám nebo svojí matce. Nedělejte z maličkostí krizi.

2) Problémy nezametají pod koberec. To nic neřeší. Spokojené páry si hned všechno, co je trápí, říkají. A dovedou o tom mluvit. Říkejte vše na rovinu.

3) Respektují se. Mají vzájemnou úctu k sobě, tolerují jeden druhého. Nehledejte ani vy na tom druhém jenom chyby a už vůbec ho neponižujte.

4) Umí si ze sebe udělat srandu. Buďte trošku nad věcí a až se zase příště pohádáte, zkuste se zasmát sami sobě.

5) Maličkosti dělají společně. Může to být vaření, nakupování, společný oběd, nebo jen procházka. Všimněte si, že tohle všechno dělají páry společně a vytváří to pěkný vztah. Právě ty drobnosti si můžete užívat.

6) Udržují jiskru. Žhavé esemesky, tajné fantazie nebo nové místo na výlet. Rande na nevšedním místě. Nebo dárky. Šťastně zadané páry dělají všechno pro to, aby jim láska vydržela co nejdéle.

Je vaše holka na holky? 1

ODHALENO: Je vaše holka na holky? Vědci zjistili, že ženy jsou častěji bisexuální. Dostane vás, o kolik je to více než u mužů

Kdo si začal první?

Jak se mění sexuální spontánnost, když je vám 20, 30, 40…

Článek je zařazen v: vztahy , Sex , zadané páry , štěstí