Virály

19. prosince 2018 16:10

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Test slin ukáže, jestli se k sobě s partnerem hodíte. Kolik taková sranda stojí?

Francouzáky už nestačí. I když si s partnerem během líbání předáte celý soubor genetických informací, tak vědci přišli s převratnou novinkou. To, jestli se k sobě hodíte, vyčtou ze slin.

To, že si předáte během francouzáku maximální množství o genetických kvalitách partnera, už dávno víme. Právě výměnou slin poznáme, jestli se k nám partner nejlépe hodí nebo ne. Vědci teď ale přišli s řešením pro ty, kdo nemají chuť ocumlávat se s kdekým. Sliny obou partnerů promíchají a otestují v laboratoři! A partnerům potom řeknou, jestli se k sobě budou hodit nebo ne.

Je to prý otázka chemie. Hormony a neurotransmittery řídí celý složitý proces touhy. Tyto látky způsobí zamilovanost a vzájemný cit. Takže porovnávají DNA. Oba partneři dostanou dvě zkumavky, kam plivnou. O několik týdnů později přijde odpověď, jestli se k sobě z hlediska chemie hodí a jak mají chápat výsledky testu. Tahle sranda stojí 199 dolarů (asi 4900 korun). Genetici tenhle postup dost zpochybňují, přesto už se nechalo otestovat přes 300 párů.

Tak co myslíte, nechali byste se takto otestovat? Máme zato, že je pořád lepší se s partnerem vykousnout a při té příležitosti si ho očuchat.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy virál test slin

Přečtěte si také