Virály

25. září 2019 18:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je 5 nejmladších rodičů na světě. Neuvěříte, kolik jim bylo!

Být rodičem vyžaduje velkou zodpovědnost. Nad tím ale děti, které chtějí zkoušet svůj první sex, obvykle nepřemýšlejí. Podívejme se na ty nejmladší z nich.

12letý kluk Alfie Patten měl sex se svojí 15letou přítelkyní Chantelle, které se pak narodila holčička. Chtěl se svojí přítelkyní zůstat a starat se o svou rodinu, ovšem ukázalo se, že dítě je jiného spolužáka.

Teprve 13letému páru se po jejich lásce narodilo o rok později miminko. April Webster a Nathan Fishbourne se tak stali nejmladšími rodiči na světě. Oba dva byli šťastní a přijali za dítě zodpovědnost i přes svůj věk.

Nejmladší maminkou v historii se však stala bezpochyby teprve 5letá Lina Madina, které začalo růst bříško. Její rodiče nechápali, co se děje, tak s ní šli do nemocnice a zjistili, že je těhotná. Dala život zdravému chlapečkovi. Otcem byl pravděpodobně její vlastní otec, který ji mohl zneužívat, byl ale propuštěn pro nedostatek důkazů. Jak k oplodnění doopravdy došlo, tedy není známo.

Jedenáctiletá dívka Tressa Middleton byla znásilněna a oplodněna svým bratrem. Když dítě porodila, rozhodla se ho dát k adopci. Neměla jinou možnost.

Thuli Shaka se stala matkou ve svých deseti letech, otěhotnět však musela ještě o rok dříve.

Sdílejte článek
Štítky děti rodiče nejmladší rodiče na světě

Přečtěte si také