Virály

27. července 2018 18:16

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je 5 sexuálních poloh pro unavené ženy. Dámy, takhle dosáhnete orgasmu bez jakékoliv námahy!

Jste unavená, ale zároveň nadržená? Tohle jsou ideální sexuální polohy pro vás!

Sex je zábavný, s tím asi bude souhlasit každý. Jenže co když vás i přes největší chuť přepadne únava a vůbec nemáte sílu na divoké postelové hrátky s nadrženým dorážejícím partnerem? Nezoufejte, existuje totiž spousta pozic, které pro ženy nejsou vůbec fyzicky náročné, můžete u nich ležet a zároveň dosáhnout slastného vrcholu. A my vás teď seznámíme se sedmi nejpohodlnějšími z nich.

1. Lžíce s roztaženýma nohama

Není nad klasickou lžičku, zvlášť po ránu, kdy se stačí přitulit a šup, je tam. Ač je tato poloha dostatečně „lenivá“, pro ženy není tak jednoduché v této pozici vyvrcholit. Proto zkuste modifikovat tuto polohu tím, že si lehnete na záda a váš partner si lehne na bok k vašim nohám, kolmo k vám (do téčka). Vy pak zvednete a roztáhnete nohy do polohy kraba a přehodíte je přes svého partnera. V této poloze může partner dráždit váš klitoris nebo můžete převzít iniciativu a použít k tomuto účelu svou ruku či vibrátor.

2. Na pejska vleže

Tato pozice je naprosto ideální pro správné dráždění vašeho bodu G. A přitom stačí, když si lehnete na břicho a dáte nohy k sobě. Váš partner si nad vás klekne a vstoupí do vás zezadu. A díky vašim pevně stisknutým nohám bude všechno užší, což se bude líbit vám oběma.

3. Vyvýšený misionář

Klasický misionář možná nemá zástupy obdivovatelů, ale tahle alternativa by si je mohla rychle získat. Základ je stejný, lehnete si na záda. Než však do vás partner vstoupí, pod pánev si dejte minimálně dva polštáře. Vaše pubická kost se tak spojí s pánví vašeho partnera a výsledkem bude lepší tlak na bod G, klitorální stumulace a... bouřlivější orgasmus!

4. Lotosový květ

Červenáte se, jen co na tuto polohu pomyslíte? Váš partner sedí, vy se posadíte na něj, obejmete ho svýma nohama a pak už si na něm můžete dělat, co chcete – kroužit, rajtovat zleva doprava, nahoru dolů... Při tom všem se navíc můžete celou dobu dívat jeden druhému do očí a zachovat si tak mezi sebou extrémní intimitu.

5. Vzájemná masturbace

Pokud považujete za sexy dívat se na partnera, když masturbuje, pak byste se určitě neměla bát vyzkoušet společnou masturbaci. Zpočátku se možná budete oba trochu stydět, přeci jen jde o dost intimní věc, stojí ale za to prvotní zábrany překonat. Chcete-li zmírnit nervozitu, domluvte se s partnerem na tomto způsobu sexuálních hrátek předem a vzájemně si řekněte, jak byste si to představovali. Pokud oba při masturbaci rádi fantazírujete, můžete si vzájemně říkat třeba nějaké čuňačinky. Pokud ale upřednostňujete ticho, prostě mlčte. Nejdůležitější ze všeho je stejně udržování očního kontaktu, abyste oba byli neustále vzrušení.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus masturbace sexuální polohy pánev odhaleno únava

Přečtěte si také