Kamarádi
Autor: istockphoto.com Kamarádi

ODHALENO: Tohle je váš ideální nejlepší přítel podle horoskopu! Je lepší kamarádit se s Býkem, nebo Lvem?

Publikováno: 29.07.2019
Jak si konečně najít toho pravého nejlepšího kamaráda, který se k vám bude skvěle hodit? Můžete vsadit na horoskop.

reklama

Beran. Máte dominantní osobnost, jste nadšení a dobrodružní. Máte spoustu energie. Můžete být ale zároveň impulzivní. Nejlépe se k vám jako kámoš hodí někdo ve znamení Vah. Když se chováte trochu netrpělivě, tenhle člověk vás dokáže uklidnit, protože má velmi klidnou a vyrovnanou povahu.

Býk. Jste velmi vytrvalí, neukazujete moc pocity jiným lidem, snadno se dostanete do problémů kvůli svojí žárlivosti a rozčílení, protože si tvrdě stojíte za svým. Proto se k vám nejvíc hodí znamení Ryb. Takový přítel vám dodá podporu, kterou potřebujete, jelikož s vámi nebude bojovat. Můžete se mu klidně vybrečet na rameni.

Blíženec. Rádi chodíte do společnosti a jste intelektuální, vždy umíte říct něco vtipného. Nikdy se nenudíte, máte veselou povahu. Proto je vaším ideálním přítelem člověk ve znamení Vodnáře. Spolu totiž tvoříte přátele s nekonfliktní povahou. Umíte si společně vychutnávat život.

Rak. Potřebujete hodně prostoru a být taky chvilku o samotě. Ale když se vám samoty nedostává, jste velmi náladoví. Rádi udržujete těsné vztahy s rodinou a přáteli. Chcete všechny ochraňovat a dát na ně pozor. Vaším nejlepším přítelem bude Střelec. Ocení totiž vaši uzavřenější povahu a budete si moct povídat o hlubokých tématech.

Lev. Jste rozeným vůdcem, máte velké charisma a vůli. Jste velkorysí k druhým, ale to, že máte rádi být středem pozornosti, může na lidi působit špatně, mohou vás mít za namyšlené a panovačné. Vaším nejlepším přítelem bude Kozoroh. Bude vás motivovat k tomu, abyste společně dobyli svět.

Panna. Jste příliš perfekcionističtí, což je vaší slabinou, ale i silnou stránkou. Jste skromní, máte osobní kouzlo a smysl pro detail. Často skrýváte emoce. Nejlepším přítelem pro vás bude Beran, který je podobně jako vy klidné povahy a bude s vámi překonávat všechny životní strasti.

Váhy. Jste otevření a diplomatičtí, rádi udržujete ve svém životě rovnováhu. Máte vášeň pro umění a hudbu. Rádi se setkáváte se svými přáteli. Nejlepší pro vás bude přítel ve znamená Lva, protože je symbolem síly a kreativity. Je tu pro vás, kdykoliv potřebujete.

Štír. Jste velmi odvážní, i když často mlčíte, uvnitř máte vášeň a velkou sílu. Jste schopní překonávat překážky s lehkostí, jenom abyste dosáhli svého. Vytrvalost ale může hraničit až s kompulzivitou. Vaším ideálním nejlepším přítelem je Vodnář. Jeho povaha vám sedne. Bude vám skládat komplimenty za vaši odvahu. Navíc se na něj můžete kdykoliv spolehnout a vždy vás povzbudí.

Střelec. Jste většinou velký optimista, přímočařý, ale taky trochu netrpělivý a lehkomyslný. Svoboda je pro vás dost důležitá a motivuje vás k tomu, abyste objevovali nové. Vaším nejlepším přítelem by mohl být Kozoroh. Je totiž moudrý a praktický, což se s vámi výborně doplňuje. Vždy vás vyslechne nebo rozesměje.

Kozoroh. Jste organizovaný člověk, praktický a schopný vždy dosáhnout svých cílů. Jenže vaše plánování vás někdy může dovést až k pesimismu. I když jste trošku zdrženlivější, tak potřebujete podporu, abyste se druhému otevřeli. Proto k vám nejlépe jako kamarád bude sedět Střelec. Může totiž přispět k vašemu životnímu stylu svojí otevřenou osobností a dobrou náladou.

Vodnář. Jste tvořiví a nepotřebujete toho moc k spokojenosti, máte radost z umění, ale i dobré společnosti přátel. Rychle se spřátelíte. Jste humánní a rádi s druhými diskutujete různé problémy do hloubky. Nejlepším přítelem pro vás bude Býk. Může být sice tvrdohlavý, ale bude vás povzbuzovat v dělání důležitých věcí.

Ryby. Jste nesobečtí, máte velmi vyvinutou empatii. Proto vaši přátelé i rodina vědí, že se na vás v tomto ohledu mohou spolehnout. Jste velmi oddaní a dobře rozumíte blízkým. Vaším nejlepším přítelem bude hloubavý Štír. Neustále se totiž snaží něčeho dosáhnout, což vás může motivovat, když se cítíte až moc spokojení s tím, co máte. Díky němu nezlenivíte.

Jak sbalit kluka podle horoskopu? 1

Holky, takhle sbalíte chlapa podle znamení zvěrokruhu! Čím nejvíce vzrušíte Berana nebo Lva?

reklama