návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

ODHALENO: Tyto erotické trendy frčí v roce 2019. Už jste zkusili inteligentní pomůcky?

Už jste někdy slyšeli o inteligentních erotických pomůckách? Že ne? Pak vězte, že právě ty budou letos patřit ke špici.
Vydáno: 30.01.2019
Erotické pomůcky
Autor: istockphoto.com Erotické pomůcky

Vývoj erotických pomůcek jde pořád dopředu. Už teď se můžeme setkat s nejrůznějšími druhy umělých vagín, vibrátorů různých tvarů a stimulujících stále víc erotogenních zón naráz. Nyní je velkým trendem takzvaná teledildonika. Tedy pomůcky jako dilda, či vibrátory ovládané na dálku – mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem. Milenci se tak mohou uspokojovat třeba přes wi-fi nebo bluetooth.

Další chytré pomůcky budou umět reagovat na dotek a pohyby lidského těla. Proto přinesou do sebeukájení víc realismu a nových zážitků. V případě oblíbených vibrátorů se kromě klasických vibrací přidá třeba pulzování, rotace a další pohyby. Některé budou mít i funkci vyhřívání. Muži se zase mohou těšit na realistické masturbátory, vyrobené dle odlitků vagín populárních pornohereček. Vývoj lze čekat i v oblasti reálně vypadajících panen nebo sexuálních robotů.

Šílená fakta o sexu.

ODHALENO: 6 nejšílenějších faktů o sexu, které možná ani nechcete vědět! Kdo je majitelkou největší vaginy?

Láska ke švábovi 6

ROMANTIKA ROKU: Mladík začal randit se švábem, chtěl s ním mít dokonce sex. Jak jejich vztah skončil?

Článek je zařazen v: erotické pomůcky , erotika , Sex

reklama