Virály

11. října 2021 10:50

redakce Prima Lajk

ODHALENO: V těchto městech se nejlíp randí! Víte, kde zaručeně najdete lásku?

Pokud máte v lásce pořád smůlu, možná by to chtělo změnu. V jakém městě budete mít největší úspěch při hledání druhé polovičky?

Dnešní svět randění není vůbec jednoduchý. Seznamování se stalo víc virtuální než osobní a single lidé se musí obrnit přinejmenším hroší kůží. I přesto, že moderní doba romantice moc nepřeje, je důležité neztrácet naději. Nová studie společnosti Big Seven Travel ukázala, která města jsou nejlepším místem pro hledání lásky.

Průzkum bral v potaz počet nezadaných lidí v konkrétních městech, míru využívání seznamovacích aplikací a celkovou populaci daných měst. Výsledky studie byly pro nás přinejmenším překvapivé, protože takové romantické město lásky Paříž se umístilo až na sedmém místě. Celkovým vítězem se stalo hlavní město Švédska Stockholm, na druhém místě skončil Madrid a bronzovou medaili získalo norské Oslo. No a kdo obsadil další místa v žebříčku o nejlepší města k randění?

1. Stockholm, Švédsko

2. Madrid, Španělsko

3. Oslo, Norsko

4. Londýn, Anglie

5. Berlín, Německo

6. Ženeva, Švýcarsko

7. Paříž, Francie

8. Oxford, Anglie

9. Tallinn, Estonsko

10. Lisabon, Portugalsko

Sdílejte článek
Štítky Německo Anglie Francie láska Norsko Švédsko Paříž vztahy Madrid Oslo seznamovací aplikace randění žebříček měst Stockholmská aglomerace

Přečtěte si také