Sex
Autor: istockphoto.com Sex

ODHALENO: Ve kterém věku zažívají ženy nejlepší sex? Tohle číslo vás překvapí

Publikováno: 23.01.2019
Říkává se, že nejlepší na sex jsou nadržené osmnáctky. Podle nejnovější studie to ale není tak úplně pravda.

reklama

Studie vypracovaná pro platformu Natural Cycles říká, kdy mají ženy za život nejlepší sex. Ve studii odpovídaly ženy ve třech věkových kategoriích. Ženy do 23 let, ženy 23-36 let a ženy nad 36 let. Otázky se týkaly spokojenosti žen s jejich vlastní atraktivitou, ale také sexuálního života. Třeba jako jak často mají sex a jestli prožívají orgasmus.

Zúčastnilo se na 2600 žen. V celých 86 procentech uvedly ženy nad 36 let, že měly v posledních 4 týdnech opravdu skvělý sex. Totéž mohlo potvrdit 76 procent žen mezi 23 a 36 lety. Nejhůř na tom byly mladičké dívky do 23 let, ty si užily jen v 56 procentech.

Starší ženy na tom byly ale lépe i v případě spokojenosti se sebou. Na otázku, jestli se cítí atraktivní, odpovědělo kladně 8 z 10 žen nad 36 let. V rozmezí 23 až 36 let odpověděly jen 4 ženy z 10, že se cítí atraktivní a ženy do 23 let si vedly trochu lépe – 7 z 10 se cítilo atraktivních. Jedna perlička tady však přece jenom je. 6 z 10 žen nad 36 let uvedlo, že zažívají při sexu mnohem víc orgasmů a že jsou mnohem lepší, než to bývalo zamlada.

Takže to s těmi osmnáctkami rozhodně nebude tak žhavé, jak se to doposud zdálo!

Jak dlouho vydrží muži při sexu podle horoskopu? 1

ODHALENO: Jak dlouho vydrží chlapi při sexu podle znamení zvěrokruhu? Berani se udělají hned, se Lvy si užijete…

Nemáte chuť na sex? Zkuste nejlepší domácí afrodiziaka: červené víno a koření

Nemáte chuť na sex? Co takhle dát si červené víno, bylinky a koření?

reklama