ODHALENO: Jak dlouho vydrží chlapi při sexu podle znamení zvěrokruhu? Berani se udělají hned, se Lvy si užijete…

Chcete vědět, zda vás s klukem čeká v posteli hodinový uragán nebo jen desetivteřinové představení? Začněte se řídit horoskopem!

Sexuální horoskop dokáže člověku poradit v mnoha věcech. Díky zvěrokruhu se dozvíte, které znamení nejlépe líbá, jak ho uspokojit v orálním sexu nebo s kým si prostě nejvíce užijete. Pokud by vám to ovšem nestačilo, tentokrát tu máme jeden horoskop speciálně pro dámy. V něm podle znamení zvěrokruhu snadno zjistíte, s jakým partnerem si v posteli užijete dlouhé hodiny a které bude naopak za pár vteřin hotovo. A asi každá žena potvrdí, že fakt, za jak dlouho se muž udělá, je v posteli opravdu hodně důležitý.

Beran – Tady je to vážně úplná rychlovka. Žena totiž mnohdy ani nestačí zavřít oči a Beran už je hotov. U něj na dlouhý maraton opravdu dopředu zapomeňte. Spíše se připravte na několikavteřinový sprint, který si logicky moc neužijete.

Býk – Mají rádi velmi něžný a pomalý sex. A podle toho také vypadá jejich výdrž. Býci se v extrémních případech dokážou milovat i celé hodiny. Problém je, že vzhledem k tempu při tom partnerka myslí v duchu na koupi nového oblečení nebo jestli nenechala zapnutý sporák.

Blíženci – Tady záleží na faktu, jak dlouhý čas uběhl od jejich posledního sexu. Pokud měli orgasmus naposledy před měsícem, očekávejte velmi rychlou jízdu. V případě, že si užívají téměř každý den, připravte se klidně i na více než půlhodinu toho největšího vzrušení.

Rak – Rádi si při sexu hrají a důležitá je pro ně i předehra. Vůbec to ovšem neznamená, že by kvůli kvalitnímu orálu pak vydrželi méně při samotné akci. Naopak, spíše je to nabudí a hledají všemožné způsoby, aby byl orgasmus silnější a vášnivější.

Lev – U Lva záleží na protějšku. Pokud spí s někým, na kom mu opravdu záleží či ho doopravdy miluje, dokáže vydržet klidně i hodinu v kuse. A za chvíli bude chtít znovu. Své lásky se totiž nedokáže nabažit. Pokud se ovšem jedná jen o rychlovku na jednu noc, je hotov během pár minut a jde pak hned spát.

Panna –Užívají si předehru, možná až příliš. Rády se jí věnují i několik desítek minut. Problém je, že se buď udělají už při ní, nebo na ni pořád myslí i při samotném sexu. Vyvrcholení tak přijde velmi brzy.

Váhy – Pro ně je nejdůležitější orgasmus a vzrušení jejich partnerky. Snaží se ji nejlépe uspokojit, věnují jí všechnu svou pozornost a na sebe vůbec nedbají. Někdy Váhy dokonce zapomenou, že by měly myslet i na svůj orgasmus. Vydrží proto opravdu dlouho, jejich vyvrcholení je totiž až na druhém místě.

Štír – Záleží na tom, jak moc je nadržený a vzrušený. Pokud to opravdu strašně chce a nejraději by z vás serval šaty i s podprsenkou, nejspíš bude hotový hodně rychle. V případě menšího zájmu se připravte na desítky minut sexu. Teď je jen otázka, jestli je to v tomto případě výhra.

Střelec – Dokáže se velmi rychle a snadno vzrušit. A stejně rychle také explodovat. A nemusí vlastně ani dojít k samotnému aktu.

Kozoroh – Stejně jako Váhy si dává záležet na tom, aby se partnerka udělala dříve. Rozhodně ale nevydrží čekat tak dlouho. Jo, a v zimě vydrží při sexu podstatně déle, než v létě.

Vodnář – Znamení, které při správně konstelaci vzrušení, momentu a partnerky vydrží klidně i přes hodinu. Předehrou stráví v pohodě i 20 minut a poté si dá s chutí dvojnásobek tolik času při milování.

Ryby – Rády si dávají na čas a vychutnávají si milování v každém momentu. Se svou partnerkou hledají tu nejlepší možnou souhru. Pokud jsou s ní Ryby dokonale sladěné, o to bude silnější následný orgasmus. Žena si na něj však naštěstí chvilku počká.


Přečtěte si také