ODHALENO: 5 znamení zvěrokruhu, která mají nejčastěji sex! Užívají si víc Panny, nebo Lvi?

Jaká znamení zvěrokruhu jsou sexuálně nejaktivnější? Nejspíš naprosto jiná, než byste tušili.

Pokud věříte v astrologii, tak víte, že z horoskopu se toho dá o člověku vyčíst mnohé. A to se týká i sexuálních témat. Taky vám ale někdy vrtalo hlavou, jaké znamení si užívá co nejvíce sexu? Na to vám tentokrát neodpoví horoskop, ale studie firmy Lovehoney, jež se zabývá výrobou sexuálních hraček. Zde chtěli zjistit, zda je nějaká spojitost mezi znamením zvěrokruhu a sexuálním životem.

3 500 lidí se proto zeptali, jak často mají sex a jak moc si ho užívají. A samozřejmě se je nezapomněli zeptat také na jejich znamení horoskopu. A výsledek, i když ho vzhledem k počtu lidí musíme brát malinko s rezervou, vás nejspíš překvapí. Největšími nabiječi totiž nejsou Berani ani vášniví Štíří, ale Vodnáři!

1 . Vodnář – Pro Vodnáře je sex podle výsledků stejně přirozená věc jako jídlo či spánek a vždy si ho dokážou vždy na sto procent užít. A nikdy mu nedokáží říci ne. Potrpí si navíc i na pořádné prasečinky. Pouty či bičíkem tedy u nich nikdy nic nezkazíte.

2. Býk – Vodnáři možná mají nejvíce sexu, Býci jsou ovšem v hodně těsném zástupu. Dopřávají si ho hned několikrát denně a rádi si intimní hrátky zpestří i nějakou tou sexuální hračkou.

3. Ryby – Milují sex. Obzvláště si pak potrpí na hraní rolí, při kterých musíte v ložnici nosit žhavé převleky. Když si tedy na sebe vezmete např. kostým sexy sestřičky, bude v sedmém nebi.

4. Panny – Sex milují. Na rozdíl od výše zmíněných znamení si ovšem potrpí více na kvalitu či romantiku, než zbytečné experimentování. Do postele s vámi půjdou vždy rády, jen v ní nemají rády nečekaná překvapení.

5. Lev – Pětku nejvášnivějších a nejvíce sexu si užívajících znamení uzavírají lvi, kteří v posteli rádi povolí uzdu své fantazii. Nevadí jim ani různé sexuální hry.


Přečtěte si také