ODHALENO: 7 znamení zvěrokruhu, se kterými to budete mít ve vztahu těžké. Nerandíte s jedním z nich?

Láska a vztahy jsou složité sami o sobě. Na světě však existují znamení, které jsou ještě komplikovanější a zamotanější než ostatní. Jaké to jsou? Čtěte níže!

Asi všichni víme, že najít svůj pravý protějšek není zrovna sranda. Někdy se potenciální vyvolený zprvu jeví krásně, ale poté se z něj vyklube doslova odstrašující případ, jemuž byste se měli rychle vyhnout. Často přitom stačí znát jeho znamení zvěrokruhu, abyste měli jasno, zda to s ním máte vůbec zkoušet. A s těmito 7 znameními byste si měli dát rozhodně bacha.

1. Panna

Panny jsou velmi soběstační lidé a k lásce přistupují úplně jinak než ostatní. Je velmi těžké získat si jejich důvěru. Trvá to trochu déle, ale pokud se vám to podaří, dokážou být velmi milující partneři.

2. Štír

Jsou tajemní králové toho, že nevědí, co chtějí. Štírům je velmi těžké porozumět a obecně bývají dost často nepochopení. Dokážou být velmi vyčerpávajícím partnerem, a to je také důvod, proč se často nacházejí ve vztahu, ale také bez něj. Většinou musí do skutečného vztahu dozrát. Bývají však často velmi citliví a starostliví.

3. Střelec

Tohle znamení je vždy na lovu. Jsou to neuvěřitelně impulsivní partneři. Občas to může být vzrušující, ale se střelcem dokážete udržet krok pouze v případě, že je někdo nejen honí, ale také běží po jejich boku.

4. Vodnář

Lidé v tomto znamení mají rádi soukromí. Když někdo přijde do jejich života, trvá jim než se mu zcela otevřou. V této osobě se jen tak nevyznáte, a to může zapříčinit větší vzdálenost mezi partnery. Vodnář potřebuje někoho, komu může opravdu důvěřovat a cítit se vedle něj dobře i přes svou zranitelnost, pak si získá jeho srdce.

5. Kozoroh

Jsou obrazem praktičnosti, efektivity a tvrdé práce. Zatímco to z nich dělá hvězdné zaměstnance ve vztahu to může být problém, protože mohou ke všemu přistupovat jako k obchodní transakci. Žádný partner nechce mít pocit, že se na něj dívá jako na seznam kladů a záporů. Kozorozi se musí naučit věřit svému srdci stejně jako jejich hlavě, aby našli skutečnou a trvalou lásku.

6. Lev

Neexistuje žádné znamení, které by bylo tak dynamické a úchvatné jako lev. Jsou velmi soběstační a nezávislí a je potřeba dopředu počítat s tím, že můžete mít pocit, že vás lev vůbec nepotřebuje. Ale na druhou stranu je s nimi neuvěřitelná zábava a nikdy se s nimi nebudete nudit. Je to takové magické znamení, které je zároveň těžké nemít rád.

7. Beran

Jsou aktivní, vzrušující a jsou majákem vášně. Beran ze svého partnera udělá středobod svého vesmíru a zahrne ho nekonečnou láskou. Dokáže být ale také velmi vznětlivý. Výhodou však je, že stejně rychle jako vzplane, zase uhasne. Usiluje o to, pomoc svému partnerovi ve všem. No, a kdo by je za to nemiloval?


Přečtěte si také