Virály

22. prosince 2017 13:39

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Zjistěte, jaká znamení zvěrokruhu se k sobě nejvíce hodí! Dokáže se víc zamilovat lev, nebo beran?

Znamení zvěrokruhu mohou do velké míry odrážet osobní síly a slabiny jednotlivce. Dokonce i ti, kteří jsou skeptičtí, nikomu nevymluví, že se podobají jiným znamením a mají jejich rysy. Astrologové vysvětlují, jak znamení vzájemně komunikují.

Podívejte se, jaké znamení zvěrokruhu si spolu rozumí nejvíce:

VÁHY - LEV Lev je známý svou sílou a pýchou. Je velmi důvěryhodný. Někdo, jako jsou váhy, se k němu perfektně hodí. Každý, kdo se postaví ke lvovi čelem a nebude se bát mluvit klidně a nerušeně, je potenciálním kandidátem na dokonalého partnera. Říká se, že protiklady se přitahují a divoká povaha lva je dobře vyvážená harmonickým pohledem vah.

BLÍŽENCI- VÁHY Váhy, jako někdo, kdo silně pracuje na mírovém prostředí domova a přináší určitou stabilitu ve vztahu, se perfektně hodí k blížencovi. Nyní má blíženec skoro stejný pocit vyrovnanosti jako váhy. Tyto znamení si budou často sdílet názory a v kombinaci s blíženeckými schopnostmi komunikace, povedou debaty k velmi zajímavým nápadům a intelektuální výměně.

BLÍŽENCI- VODNÁŘ Blíženec a vodnář sdílí nádherný smysl opravdového vztahu. Blíženec se snaží diskutovat o nových nápadech a vodnář, který je vizionářem, nikdy není proti, je zrealizovat. Dokonale se doplňují a zachovávají si silnou romantickou rovnováhu. Obě znamení si dobře uvědomují potřeby druhého a nechávají si vzájemný prostor. Jsou velmi duševně propojeni VODNÁŘ - BERAN Vztah berana a vodnáře je charakterizovány jako stresující, ale i vzrušující. Oba mají hodně energie, dobře spolupracují a přirozeně se navzájem podporují, díky kompatibilitě, kterou snadno mezi sebou naleznou.

RAK - BERAN Beran je okouzlující a odvážný, zatímco rak je inspirující a emocionální. Beran může mít nepříznivou náladu a může být velmi chladný. Rak by ho mohl učit soucit a emoce. Podobně beran pomůže rakovi nalézt svou vnitřní sílu a díky tomu se stane nezávislým.

VÁHY RYBY Když mluvíme o románech, je tohle dokonalá romantická shoda. Ryby jsou impulzivní a vždy chtějí žít okamžikem, aniž by pomysleli na následky. Váhy jsou velmi cílevědomé a neuleví si nikdy, kdy jdou za svým cílem. Jejich společná věc je těšit se na maximum, aniž by se obávali následků.

BÝK - KOZOROH Kozoroh a býk je velmi příjemný zápas. Oba mají podobný náhled na život. Jsou to velmi logická a rozumná znamení. Může to být však síla i slabina vztahu.


Přečtěte si také