Které znamení jsou pro sebe narozené?
Autor: istock.com Které znamení jsou pro sebe narozené?

ODHALENO: Zjistěte, jaká znamení zvěrokruhu se k sobě nejvíce hodí! Dokáže se víc zamilovat lev, nebo beran?

Publikováno: 22.12.2017
Znamení zvěrokruhu mohou do velké míry odrážet osobní síly a slabiny jednotlivce. Dokonce i ti, kteří jsou skeptičtí, nikomu nevymluví, že se podobají jiným znamením a mají jejich rysy. Astrologové vysvětlují, jak znamení vzájemně komunikují.

reklama

Podívejte se, jaké znamení zvěrokruhu si spolu rozumí nejvíce:


VÁHY - LEV
Lev je známý svou sílou a pýchou. Je velmi důvěryhodný. Někdo, jako jsou váhy, se k němu perfektně hodí. Každý, kdo se postaví ke lvovi čelem a nebude se bát mluvit klidně a nerušeně, je potenciálním kandidátem na dokonalého partnera. Říká se, že protiklady se přitahují a divoká povaha lva je dobře vyvážená harmonickým pohledem vah.


BLÍŽENCI- VÁHY
Váhy, jako někdo, kdo silně pracuje na mírovém prostředí domova a přináší určitou stabilitu ve vztahu, se perfektně hodí k blížencovi. Nyní má blíženec skoro stejný pocit vyrovnanosti jako váhy. Tyto znamení si budou často sdílet názory a v kombinaci s blíženeckými schopnostmi komunikace, povedou debaty k velmi zajímavým nápadům a intelektuální výměně.

 

BLÍŽENCI- VODNÁŘ
Blíženec a vodnář sdílí nádherný smysl opravdového vztahu. Blíženec se snaží diskutovat o nových nápadech a vodnář, který je vizionářem, nikdy není proti, je zrealizovat. Dokonale se doplňují a zachovávají si silnou romantickou rovnováhu. Obě znamení si dobře uvědomují potřeby druhého a nechávají si vzájemný prostor. Jsou velmi duševně propojeni

VODNÁŘ - BERAN
Vztah berana a vodnáře je charakterizovány jako stresující, ale i vzrušující. Oba mají hodně energie, dobře spolupracují a přirozeně se navzájem podporují, díky kompatibilitě, kterou snadno mezi sebou naleznou.


RAK - BERAN
Beran je okouzlující a odvážný, zatímco rak je inspirující a emocionální. Beran může mít nepříznivou náladu a může být velmi chladný. Rak by ho mohl učit soucit a emoce. Podobně beran pomůže rakovi nalézt svou vnitřní sílu a díky tomu se stane nezávislým.


VÁHY RYBY
Když mluvíme o románech, je tohle dokonalá romantická shoda. Ryby jsou impulzivní a vždy chtějí žít okamžikem, aniž by pomysleli na následky. Váhy jsou velmi cílevědomé a neuleví si nikdy, kdy jdou za svým cílem. Jejich společná věc je těšit se na maximum, aniž by se obávali následků.

 
BÝK - KOZOROH
Kozoroh a býk je velmi příjemný zápas. Oba mají podobný náhled na život. Jsou to velmi logická a rozumná znamení. Může to být však síla i slabina vztahu.

Nejhorší vánoční stromečky.

GALERIE: 10 nejhorších vánočních stromečků, které vypadají neskutečně zoufale. Pod tímhle dárky najít nechcete!

Leonardo DiCaprio má nový objev  9

GALERIE: Leonardo DiCaprio šokoval svou novou holkou! Tahle sexy kočka by přitom mohla být jeho dcera!

reklama