návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Věříte v ufony? Tohle je nový důkaz, že mimozemšťané neexistují! Proč se nikdy nedočkáme návštěvy z vesmíru?

Tohle asi trochu naruší teorie všech konspirátorů.
Vydáno: 08.04.2018
Mimozemšťané nejspíš vůbec neexistují
Autor: Universal pictures Mimozemšťané nejspíš vůbec neexistují
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový výzkum naznačuje, že existence cizího života ve vesmíru může být mnohem méně pravděpodobná, než jsme si mysleli. Ano, vesmír by opravdu mohl být mnohem osamělejší. Výzkum, který se uskutečnil na univerzitě v Cardiffu, totiž odhalil, že fosfor, chemický prvek, který je zásadní pro vznik života, se ve vesmíru nachází v daleko menším množství, než se předpokládalo. A přitom fosfor je důležitý pro přenos a skladování energie v buňkách, a je tak zásadní pro tvorbu DNA.

Fosfor vzniká během výbuchu supernovy, tedy hvězdy, jejíž život je u konce. Zmiňovaný výzkum však zjistil, že v okolí průměrné supernovy nejsou vždy ideální podmínky pro tvorbu fosforu, a to znamená, že naše malá planeta mohla mít neuvěřitelné štěstí, že byla umístěna tam, kde byla – v rozumné vzdálenosti od správného typu supernovy. To neznamená, že neexistují jiné formy života. Ale jsou pravděpodobně mnohem vzdálenější a bude jich méně, než jsme si doposud mysleli. No nejsme si jisti, jestli to jsou dobré, nebo špatné zprávy.

Zpráva od mimozemšťanů 1

Konec světa způsobí mimozemšťané! Podle expertů nás zničí tímto děsivým způsobem! Co se nám stane?

Co dalšího nám asi světové vlády tají?

VIDEO: Americká vláda potvrdila první UFO! Nové záběry vás konečně přesvědčí o existenci mimozemšťanů!

Článek je zařazen v: mimozemšťané , vesmír , existence , fosfor