Virály

31. července 2020 11:02

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Žena, která žila 15 let se zohyzděným obličejem, se konečně dočkala a má novou tvář. Jak teď vypadá?

Každý se snaží vypadat co nejlépe a nenechávat na sobě znát věk a stres, proto jednou za čas chodí lidé navštívit odborníky, kteří jim dopomáhají k lepší vizáži. Co když se ale zákrok nepovede a žijete několik let se znetvořenou tváří? To je zkušenost jedné ženy z Floridy.

Žena jménem Rajee Narinesingh si kvůli lepší vizáži prošla peklem. V roce 2005 se rozhodla, že navštíví plastického chirurga a nechá si vylepšit tvář pomocí botulotoxinu. Zákrok probíhal bez komplikací až do chvíle, kdy začala mít žena velké bolesti a její tvář se znetvořila.

Rajee zjistila, že navštívila falešného plastického chirurga, který podvodně oklamal desítky lidí, a do její tváře aplikoval cement a lepidlo. Dlouhé roky ji nedokázal nikdo pomoci, jelikož byla její tvář extrémně zohyzděná. Po několika letech naprosté bezmoci však žena našla dva odborníky, kteří našli způsob, jak ženě pomoci.

I díky populární zahraniční televizní show Nepovedené operace je z ní úplně nová žena. Před televizními kamerami podstoupila potřebnou operaci, po které se začala cítit zase jako dřív. Výsledky na sebe nenechali dlouho čekat a její blízcí jsou její přeměnou úplně šokovaní.

Modřiny a otoky po operaci zmizeli a nyní je Rajee zase šťastná a usměvavá žena s velkým sebevědomím. Vypadá úplně jako jiný člověk, co myslíte?


Přečtěte si také