návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Ženy dají přednost neatraktivním hodným mužům před frajírky. Čím to je?

Jestli hodného a ošklivého, nebo raději arogantního sexy grázlíka, to je věčná otázka, na kterou nyní ale znají vědci odpověď.
Vydáno: 06.03.2019
Muž
Autor: istockphoto.com Muž
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krásný, dokonale vypadající partner anebo nepříliš atraktivní až ošklivý. Kdo by si vybral dobrovolně toho druhého, když ženy mají možnost volby? No, podle vědců z Worcesteru to není zase tak jednoduché.

Profesor Daniel Farrelly z University of Worcester vybral několik různě fyzicky přitažlivých mužů. K jejich fotkám dal popis jejich vlastností a ženy měly rozhodnout o tom, kdo je pro ně víc atraktivní. V popisku byly navíc informace o tom, jestli by dali bezdomovci svačinu nebo pomohli tonoucímu dítěti.

Ženy ohodnotily jako fyzicky atraktivní ty muže, kteří byli zároveň krásní a ještě k tomu altruističtí. Ale když došlo k finálnímu rozhodnutí, tak zvítězili méně hezcí muži altruisté nad sice pohlednými muži, ale sobci. Když si měly vybrat milence na jednu noc, naopak vítězili atraktivní sobci než neatraktivními altruisty, ale jen velmi těsně.

Jak ženy navodí intimitu ve vztahu?

ODHALENO: 16 způsobů, jak žena vzruší muže i bez sexu. Dámy, za tohle vás budou partneři milovat!

Sex

ODHALENO: Jak dlouho trvá průměrná soulož? Je to méně, než byste čekali

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , Ženy , muži