návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Ženy s velkými ňadry mají rýmu déle, zjistila studie. Kvůli čemu to tak je?

Ty ženy, které mají větší poprsí, se s obyčejnou rýmou vypořádávají o dost hůř než ženy s malými ňadry. Může to znít jako nesmysl, ale je za tím věda.
Vydáno: 07.01.2020
ňadra ženská prsa
Autor: istockphoto.com ňadra ženská prsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na zajímavý fakt ukazuje nedávná studie lékařského časopisu Archives of Sexual Behaviour. Zkoumaly v ní celkem čtyři stovky žen. Otázky byly směřované na jejich nachlazení za poslední tři roky. Zatímco ženy s malými prsa velikosti AA trpěly nachlazením průměrně 3,8 dne, tak ženy s prsy velikosti F trpěly nachlazením, kašlem či chřipkou 8,3 dne. Tedy výrazně delší dobu. Dle studie jim trvá výrazně déle uzdravit se. Lékaři zjistili, že tuk, který se v prsou nachází, oslabuje imunitní systém, což ztěžuje tělu boj s respiračními infekcemi.

Častější nachlazení se víc může týkat právě prsatějších, a to kvůli hormonu leptin, který se nachází v tukových buňkách prsou, což může snížit schopnost těla odvrátit nemoci. Leptin je produkován z tukových buněk a jeho vyrobené množství přímo souvisí s procentem tělesného tuku osoby. V těle řídí chuť k jídlu signalizací mozku, kdy přestat jíst, a pomáhá mozku regulovat spotřebu energie po celý den. Jestli tedy do ohroženější kategorie spadáte, měly byste zpozornit a raději přitopovat i v noci.

prsa ňadra

Poznejte svou osobnost podle velikosti prsou. Vážně jsou ženy s menšími ňadry o dost kreativnější?

Článek je zařazen v: velikost prsou , ňadra , prsa , rýma , nachlazení