návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Ženy s výrazně hustým obočím muže nejvíc rajcujou a ti s nimi chtějí mi vztah. Co je na nich tak bere?

Slimák místo obočí je možná v souladu s módními trendy, chlapům se ale víc líbí husté obočí. Dokonce si podle toho vybírají holku na sex a na vztah. Nevěříte?
Vydáno: 14.01.2019
Modelka s hustým obočím
Autor: Instagram.com Modelka s hustým obočím
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Takové ženy mají totiž podle vědců vyšší hladinu pohlavních hormonů, konkrétně testosteronu, a bývají také sexuálně náruživější. Kvůli tomu si muži podvědomě vyberou dívku s hustějším obočím. Takové obočí muže sexuálně dráždí a podle amerických psychologů zároveň hledají takovou ženu na dlouhodobý vztah.

Studie spočívala v tom, že tisícovka mužů dostala za úkol hodnotit fotky různých žen. Měli hodnotit atraktivitu. Když pak autoři studie snímky analyzovali, vyšlo z toho, že nejvyšší hodnocení dostaly ženy s výrazným hustým obočím. Otázkou tedy je, proč ženy neustále svoje obočí vytrhávají pinzetou anebo si ho holí a znova namalují tenoučké tužkou? Chtějí vypadat ženštěji. Jenomže právě to je na škodu.

Jaký bude váš sexuální život v roce 2019? 1

ODHALENO: Sex na prvním rande zaručí pohádkový vztah, tvrdí studie. Proč byste na to měli hned vlítnout?

Nejhorší obočí všech dob

GALERIE: 15 nejhorších obočí všech dob. Tohle si na obličeji nikdy neudělejte!

Článek je zařazen v: obočí , Sex , vztahy , husté obočí , sexy obočí