Virály

12. srpna 2021 11:09

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Ženy sdílely šílené těhotenské chutě. Co všechno dokážou sníst budoucí maminky?

Těhotenství je opravdu jiný stav, a to doslova. Mění se nejen tělo, ale i chuťové pohárky. Na co všechno dostaly budoucí maminky nepřekonatelnou chuť?

Těhotenské chutě zažije v nějaké podobě asi každá nastávající maminka. Některé prahnou po neobvyklých kombinacích jídel, jiné se zase nemůžou nabažit potravin, které před těhotenstvím nepatřily do jejich seznamu favoritů. Změny chuti vyvolávají nejčastěji touhu po sladkostech, kořeněných pokrmech či kyselém ovoci. Několik budoucích maminek prozradilo, po čem se mohly doslova utlouct.

„Když jsem byla těhotná, nejvíc jsem si ujížděla na zmrzlině s pálivou omáčkou a solí,“ prozradila třicetiletá Jennifer. Další maminka se zase svěřila, že v ní chutě probouzely hlavně různé vůně. „Byla jsem závislá na aroma pracích gelů. V jednom kuse jsem očichávala skříň nebo jsem bořila hlavu do peřin,“ řekla Jarka. Devětadvacetiletá Terri zase prozradila, že byla závislá na mangách. „Snědla jsem za den klidně i čtyři.“

Jakou zkušenost s neobvyklými kombinacemi jídel máte vy? Taky jste si ujížděly během těhotenství na nějakém konkrétním pokrmu nebo bizarní chuti?


Přečtěte si také