Průměrná délka penisu
Autor: istock.com Průměrná délka penisu

ODHALENO: Známe velikost průměrného penisu. Zjistěte, jak na tom jste se svým nádobíčkem

Tamara F. . Publikováno: 12.07.2021
Mnoho mužů trpí kvůli velikosti svého penisu úzkostmi či nízkým sebevědomím. Nyní doktor odhalil, jaká je průměrná délka penisu s erekcí.

reklama

Otázka, která trápí nejednoho muže byla konečně zodpovězena. Doktor Zimmerman, jež má profil na populární mobilní aplikaci TikTok s přezdívkou „DickDoc on TikTok“, je estetickým chirurgem. Na sociální síti má bezmála neuvěřitelných milion sledujících, kteří se na něj s důvěrou obrací s problémy či dotazy, které jim skrz krátká videa zodpovídá a poradí jim.

Mezi nejčastější otázku, na kterou se překvapivě neptali jen muži, patří „Jaká je průměrná délka penisu“. Doktor nelenil a odpověděl, že průměrná velikost penisu v akci je asi 12,5 cm. „Je také zajímavé, že má průměrný ztopořený penis v obvodu okolo 11-12 cm,“ dodal. Pokud tedy zapadáte do těchto čísel, můžete si v klidu oddechnout.

V současné době doktor ordinuje na klinice Aesthetic Revolution v Las Vegas, kde pomáhá mužům dodat zpět ztracené sebevědomí. Zimmerman však apeluje na všechny pány, aby se nikdy nestyděli za to, co mají v kalhotách a užívali si svoje mužství, jak jen to jde.

Proč je život s penisem někdy otrava? 1

8 nejčastějších důvodů, proč je život s penisem někdy otrava! Vážně to mají chlapi lepší?

Týpek má po celém těle přes 70 piercingů

GALERIE: Týpek má po celém těle přes 70 piercingů. Neuvěříte, kolik jich má na svém penisu!

reklama