Virály

12. července 2021 10:04

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Známe velikost průměrného penisu. Zjistěte, jak na tom jste se svým nádobíčkem

Mnoho mužů trpí kvůli velikosti svého penisu úzkostmi či nízkým sebevědomím. Nyní doktor odhalil, jaká je průměrná délka penisu s erekcí.

Otázka, která trápí nejednoho muže byla konečně zodpovězena. Doktor Zimmerman, jež má profil na populární mobilní aplikaci TikTok s přezdívkou „DickDoc on TikTok“, je estetickým chirurgem. Na sociální síti má bezmála neuvěřitelných milion sledujících, kteří se na něj s důvěrou obrací s problémy či dotazy, které jim skrz krátká videa zodpovídá a poradí jim.

Mezi nejčastější otázku, na kterou se překvapivě neptali jen muži, patří „Jaká je průměrná délka penisu“. Doktor nelenil a odpověděl, že průměrná velikost penisu v akci je asi 12,5 cm. „Je také zajímavé, že má průměrný ztopořený penis v obvodu okolo 11-12 cm,“ dodal. Pokud tedy zapadáte do těchto čísel, můžete si v klidu oddechnout.

V současné době doktor ordinuje na klinice Aesthetic Revolution v Las Vegas, kde pomáhá mužům dodat zpět ztracené sebevědomí. Zimmerman však apeluje na všechny pány, aby se nikdy nestyděli za to, co mají v kalhotách a užívali si svoje mužství, jak jen to jde.


Přečtěte si také