Opilého týpka srazil projíždějící vlak. Jak se mu podařilo přežít?

Muž jako zázrakem přežil srážku s nákladním vlakem, když v opilosti zakopl a spadl do kolejiště.

Nad Jonathonem Smithem z amerického Michiganu stáli v onu děsivou květnovou noc všichni svatí. Jako zázrakem totiž přežil náraz nákladního vlaku, když se v opilosti potácel u kolejiště, zakopl o železniční trať a upadl do bezvědomí. Jen pár hodin předtím byl přitom s kamarády na večerním pivu, když jim najednou utekl. „Nikdy jsem nebyl velký pijan, ale tu noc se to všechno zvrtlo,“ vzpomínal matně Jonathan.

„Chvíli jsem se potuloval po městě a potom jsem se někam rozeběhl. Nakonec si pamatuju jenom to, jak jsem se probudil o pět dní později,“ řekl mladý přeživší, kterému projíždějící vlak rozdrtil polovinu ruky a polovinu pravé nohy. Život mu pravděpodobně zachránilo zařízení přezdívané cow catcher neboli chytač krav, které je namontované na starých amerických lokomotivách a odhodilo bezvládné tělo mimo koleje.

Po nehodě byl mladík převezen do místní nemocnice s četnými zraněními, včetně prasklé lebky, zlomeniny nosu, očních důlků, čelisti a tří žeber. Nejtěžší zranění však utrpěly pravé končetiny, které musely být amputovány. Nyní, téměř rok po děsivém incidentu, natáčí Jonathon videa na TikTok, kde ukazuje lidem, jaký je život s takovým postižením. Podařilo se mu také našetřit na mechanickou ruku a pomalu si dává život do kupy.

@

♬ -


Přečtěte si také