Virály

22. května 2022 14:52

redakce Prima Lajk

Opilý týpek ukradl autobus a naboural s ním. Vážně si z propitého večera nic nepamatuje?

Muž se tak opil, že uprostřed noci ukradl dvoupatrový autobus, aby se dostal domů.

Na tuhle opileckou noc bude dvaapadesátiletý bývalý voják Stephen McCartan z britského Dorsetu vzpomínat hodně dlouho, navzdory tomu, že si z oné noci vůbec nic nepamatuje. Všechno přitom začalo jen jako „nevinné“ posezení s kamarádem u piva. Když se ale dvojice během noci rozdělila, McCartan dumal nad tím, jak se asi dostane z hospody domů.

V jednu ráno byl v dost podnapilém stavu viděn bezpečností kamerou, jak se potácí po místním autobusovém nádraží. V tu chvíli ho napadlo, že by se mohl v jednom ze zaparkovaných dvojpatrových autobusů vyspat, a tak si zdřímnul na sedadle. O hodinu se však probudil s nezkrotnou touhou odjet domů. Sedl si proto za volant a v ukradeném autobusu se vydal směr domov.

Neohrožená cesta se však neobešla bez menších nebo větších komplikací a opilý týpek během ní naboural do zábradlí i do zaparkovaného auta. Druhý den si vůbec nic ze svého dobrodružství nepamatoval, což mohl způsobit i prášek na uklidnění, kterým se během večera „posilnil“. U soudu nakonec McCartan vyváznul s půlroční podmínkou a musí zaplatit 250 liber jako odškodné.

Sdílejte článek
Štítky zahraničí opilec Dorset ukradený autobus

Přečtěte si také