Virály

23. listopadu 2018 11:28

redakce Prima Lajk

Opilý týpek v McDonaldu skočil na pult, svlékl si kalhoty a začal penisem předvádět helikoptéru!

Týpek se opil a v McDonaldu penisem předvedl helikoptéru.

Některé příběhy píše sám život, jiné zase alkohol. Tenhle následující je tak trochu mixem obojího. Zahrnuje totiž dost bizarní incident, který se nedávno odehrál v jednom skotském McDonaldu. Opilý muž zde vyskočil na pult, svlékl si kalhoty a začal svým penisem předvádět helikoptéru.

via GIPHY

Ze všeho nejdřív musím podotknout, že už jen samotný fakt, že je termín helikoptéra dnes univerzálně známý, je dostatečný důvod pro to, aby se lidstvu mimozemské rasy vyhnuly velkou oklikou. Každopádně tanečníkem (jestli mu tak smíme říkat) je jistý Ryan Dolan (29) z Musselburghu, který takhle nejprve šokoval zákazníky a zaměstnance restaurace, když vyskočil na obslužný pult. Později to samé zopakoval za přepážkou, zatímco ignoroval všechny pobídky k tomu, aby podnik opustil. Ano, helikoptéru přitom podle všeho opakoval pořád dokola.

Po příjezdu policie už mu ale tolik do smíchu nebylo. U soudu se snažil vymluvit na to, že si z incidentu příliš nepamatuje – bohužel pro něj má v minulosti podobné dva prohřešky, a tudíž byl soudce tentokrát o něco přísnější. Dolan musel zaplati značnou pokutu. Snad si díky ní příště rozmyslí, jestli má zase cenu v pět ráno stahovat kalhoty v mekáči nebo tuhle zálibu nechat na doma.

Sdílejte článek
Štítky policie Penis penis helikoptéra Dolany mcdonalds alkohol týpek Ryan Dolan

Přečtěte si také