reklama

reklama

Helikoptéra v McDonaldu 2

Opilý týpek v McDonaldu skočil na pult, svlékl si kalhoty a začal penisem předvádět helikoptéru!

Publikováno: 23.11.2018
Týpek se opil a v McDonaldu penisem předvedl helikoptéru.

reklama

Některé příběhy píše sám život, jiné zase alkohol. Tenhle následující je tak trochu mixem obojího. Zahrnuje totiž dost bizarní incident, který se nedávno odehrál v jednom skotském McDonaldu. Opilý muž zde vyskočil na pult, svlékl si kalhoty a začal svým penisem předvádět helikoptéru.

 

 

Ze všeho nejdřív musím podotknout, že už jen samotný fakt, že je termín helikoptéra dnes univerzálně známý, je dostatečný důvod pro to, aby se lidstvu mimozemské rasy vyhnuly velkou oklikou. Každopádně tanečníkem (jestli mu tak smíme říkat) je jistý Ryan Dolan (29) z Musselburghu, který takhle nejprve šokoval zákazníky a zaměstnance restaurace, když vyskočil na obslužný pult. Později to samé zopakoval za přepážkou, zatímco ignoroval všechny pobídky k tomu, aby podnik opustil. Ano, helikoptéru přitom podle všeho opakoval pořád dokola.

Po příjezdu policie už mu ale tolik do smíchu nebylo. U soudu se snažil vymluvit na to, že si z incidentu příliš nepamatuje – bohužel pro něj má v minulosti podobné dva prohřešky, a tudíž byl soudce tentokrát o něco přísnější. Dolan musel zaplati značnou pokutu. Snad si díky ní příště rozmyslí, jestli má zase cenu v pět ráno stahovat kalhoty v mekáči nebo tuhle zálibu nechat na doma.

McDonalds výzva 3

VIDEO: Týpek jedl měsíc jen McDonalds! Jaký pro to měl důvod a co to s ním udělalo?

Hranolky z McDonalds léčí plešatost

ODHALENO: Hranolky z McDonalds pomáhají s léčbou téhle kruté věci! Potvrdila to nová studie

reklama