Opravdová Hra na oliheň čelí kontroverzi s počasím 1
Autor: Netflix Opravdová Hra na oliheň čelí kontroverzi s počasím 1

Opravdová Hra na oliheň trápí soutěžící. V jakých šílených podmínkách se nachází?

rd. Publikováno: 26.01.2023
Hra na oliheň trápí soutěžící. Tvůrci se musí bránit.

reklama

Touhle dobou už nejspíš o seriálu Hra na oliheň slyšel úplně každý. Není divu, že kvůli jeho popularitě společnost Netflix nedávno přišla také s reality show, která do soutěží ze seriálu zapojí skutečné lidi, kteří – bez rizika smrti – budou moci plnit výzvy, a dostat se tak k možnosti vyhrát tučnou finanční odměnu.

Teď ale tvůrci pořadu řeší něco docela jiného – totiž kontroverzi spojenou s podmínkami natáčení. Podle všeho se show Squid Game: The Challenge natáčí za mrazivých teplot a během hry Red Light, Green Light (rudé světlo, zelené světlo) tak u několika lidí došlo ke zdravotním problémům.

Zástupci Netflixu ale rychle přispěchali s vyjádřením, že se jedná o nepřesné informace a že ve skutečnosti nikdo zraněn nebyl ani nedošlo k žádným potížím. Ano, teploty klesly, pořadatelé ale mají zdraví soutěžících na prvním místě a na místě tak proběhla opatření, aby se všichni cítili pohodlně a bezpečně. Tak snad nás nečekají záběry na lidi s omrzlinami po celém těle. Celkově se každopádně pořadu zúčastnilo 456 lidí z celého světa a výhra má mít hodnotu 4,56 milionu dolarů.

Shane Missler

FOTO: Týpek vyhrál neskutečných 10 miliard korun! Jako první udělal něco, co by nejspíš provedl každý z nás!

reklama