Virály

30. září 2019 15:15

redakce Prima Lajk

Otec nechal přejmenovat syna pod nátlakem svojí mámy, zatímco manželka spala. Vážně jim to přijde v pohodě?

Tohle je hororový sen asi každé nastávající maminky. Představte si, že jste odrodila, čekáte na svoje miminko. A pak zjistíte, že se jmenuje úplně jinak!

Naštvaná maminka byla úplně v šoku. Prodělala docela těžký porod císařským řezem, ale přesto se na svoje miminko společně s manželem moc těšila. Jenomže když se konečně po porodu probrala na JIPce, bylo všechno úplně jinak. To ale ještě naštěstí netušila, protože jinak by ji patrně kleplo.

Až za dva měsíce od porodu jí manžel přiznal, že když po porodu spala, podlehl nátlaku jeho maminky a změnil bez jejího vědomí jméno jejich syna. Chlapeček se měl jmenovat Finley. Ovšem později jeho otec nechal změnit jeho jméno na Finlay, což je sice podobné, ovšem, původní jméno to není. Tchyni se totiž jméno vůbec nelíbilo a dokonce poslala dárek se jmenovkou Finlay, vůbec nechtěla respektovat jejich rozhodnutí.

Pravdu se maminka dozvěděla, až když hledala rodný list kvůli zdravotnímu pojištění. Manžel se ale později bál přiznat, že tlaku podlehl, tak nic neřekl. Vysvětlení tchyně bylo takové, že jí Finlay přijde víc mužné než Finley. Momentálně se Jane rozhoduje, jaké právní kroky vůči tchyni postoupí… A manželovi už prý absolutně nemůže věřit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také