Virály

25. září 2019 16:11

redakce Prima Lajk

Rodiče zjistili, že je jejich nenarozené dítě závislé na pervitinu, i když žádný neměli. Jak se to mohlo stát?

Tohle je snad noční můra každého rodiče. Maminka se snaží jíst co nejzdravěji, doktoři ale přijdou na tuhle děsivou věc.

Mladý pár, Tyler a Elisha, se přistěhovali do nového domu poté, co zjistili, že je Elisha těhotná. Nastávající rodinka se tak přestěhovala do domu jejich snů. Po nějaké době, co už v domě žili, však matce oznámili šokující věc. Jejich ještě nenarozené dítě už je závislé na pervitinu! Oba dva byli v šoku a začali zjišťovat, co se stalo.

Už před nastěhováním se měli sousedé podivné komentáře ohledně toho, k čemu byl dům využíván dřív, takže přemýšleli, co to asi bylo. Tak prohledali celý dům a nakonec doma našli testovací soupravu na drogy. Když navíc přišly výsledky ohledně závislosti miminka, nechali provést profesionální test na nebezpečnou hladinu metamfetaminů na pozemku. Není už asi překvapením, že jejich hladina v domě byla vysoká.

Rodiče se museli okamžitě z domu odstěhovat pryč, s ohledem na bezpečnost dítěte. A to přestože oni sami nikdy amfetaminy nejedli. Dekontaminace domu způsobená pervitinem by je stála 100 tisíc dolarů (přes 2 miliony korun).


Přečtěte si také