Virály

30. června 2022 09:55

redakce Prima Lajk

Otec potrestal syna měsíční veganskou stravou. Co proboha udělal tak hrozného?

Táta se na internetu podělil o kontroverzní formu trestu pro svého syna.

Ještě před několika lety byly fyzické tresty od rodičů celkem běžným způsobem potrestání neposlušného dítěte. Nyní je už však všechno jinak a fyzické tresty jako pohlavky nebo plácnutí přes zadek se staly dost kontroverzním tématem. Rodiče tak musejí vymýšlet čím dál více rafinované a účinné způsoby potrestání.

Jeden otec proto vymyslel opravdu originální cestu k potrestání svého syna za to, že si dobíral jeho starší sestru a schoval jí všechno veganské jídlo, které si uvařila na týden. „Moje dcera je už přes rok vegankou, jídlo si platí sama a sama si ho taky vaří,“ nastínil táta na Redditu situaci s tím, že chtěl dát svému synovi lekci za jeho chování. Vymyslel tak, že celá rodina bude jeden měsíc jíst jenom veganské jídlo.

„Můj syn je nešťastný, ale je mi to fakt jedno,“ napsal otec. „Může si za to sám. Pořád má co jíst, a pokud bude chtít něco jiného, má své kapesné,“ dodal s tím, že tohle snad jeho syna naučí, jak se správně chovat nejen ke své sestře, ale i si vážit jídla. Jeho originální trest získal na diskusním fóru podporu od většiny rodičů, kteří to považovali za geniální nápad, jak dát dítěti cennou lekci.


Přečtěte si také