Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Otec tajně servíroval maso veganské kamarádce své dceři. Přijde vám to za hranou?

Tamara F. . Publikováno: 13.10.2021
Mužovo přiznání rozdělilo internet na dva tábory.

reklama

Na diskusním fóru Reddit.com se jeden otec anonymně přiznal k tomu, že potají podává dvanáctileté veganské kamarádce své dcery maso kdykoli, když u nich přespí. Obhajuje se ale tím, že se bojí o její zdraví a podle něj vypadá bledě a podvyživeně. „Vím, že bych to neměl dělat, ale ona opravdu vypadá nezdravě oproti mojí dceři,“ hájil se otec a přiznal, že jinak proti veganům nic nemá.

„Vždycky, když u nás kamarádka dcery přespí, udělám jí cheeseburgery nebo steaky. Dokonce si chodí i přidávat a musím říct, že pokaždé, když odchází, vypadá zdravěji a veseleji,“ napsal muž v příspěvku, který rozdělil internet na dva tábory. „Myslíš, že jsi hrdina, který jí zachránil před nějakou nespravedlností? Jsi pěkný d*bil, který nerespektuje výchovu rodičů,“ napsal rozhořčeně do komentářů jeden z uživatelů.

„Nechci nikoho soudit, ale myslím, že dvanáctileté dítě je dostatečně staré na to, aby vědělo, jestli chce jíst čistě veganskou stravu, nebo ne. Pokud chce jíst maso a chodí si i přidávat porci, nevidím v tom problém,“ zastal se otce v komentářích druhý uživatel. Otec poté smutně přiznal, že si je vědom toho, že kdyby se o tom dozvěděli její rodiče, znamenalo by to konec kamarádství pro její dceru.

Ilustrační foto

Parta veganů založila farmu na psí maso. Co tím chtějí proboha dokázat?!

Veganka poprvé jedla rybu 1

VIDEO: Veganka se rozbrečela poté, co poprvé ochutnala rybu. Proč musela změnit dietu?

reklama