Virály

13. října 2021 12:22

redakce Prima Lajk

Otec tajně servíroval maso veganské kamarádce své dceři. Přijde vám to za hranou?

Mužovo přiznání rozdělilo internet na dva tábory.

Na diskusním fóru Reddit.com se jeden otec anonymně přiznal k tomu, že potají podává dvanáctileté veganské kamarádce své dcery maso kdykoli, když u nich přespí. Obhajuje se ale tím, že se bojí o její zdraví a podle něj vypadá bledě a podvyživeně. „Vím, že bych to neměl dělat, ale ona opravdu vypadá nezdravě oproti mojí dceři,“ hájil se otec a přiznal, že jinak proti veganům nic nemá.

„Vždycky, když u nás kamarádka dcery přespí, udělám jí cheeseburgery nebo steaky. Dokonce si chodí i přidávat a musím říct, že pokaždé, když odchází, vypadá zdravěji a veseleji,“ napsal muž v příspěvku, který rozdělil internet na dva tábory. „Myslíš, že jsi hrdina, který jí zachránil před nějakou nespravedlností? Jsi pěkný d*bil, který nerespektuje výchovu rodičů,“ napsal rozhořčeně do komentářů jeden z uživatelů.

„Nechci nikoho soudit, ale myslím, že dvanáctileté dítě je dostatečně staré na to, aby vědělo, jestli chce jíst čistě veganskou stravu, nebo ne. Pokud chce jíst maso a chodí si i přidávat porci, nevidím v tom problém,“ zastal se otce v komentářích druhý uživatel. Otec poté smutně přiznal, že si je vědom toho, že kdyby se o tom dozvěděli její rodiče, znamenalo by to konec kamarádství pro její dceru.


Přečtěte si také