Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Parta veganů založila farmu na psí maso. Co tím chtějí proboha dokázat?!

Tamara F. . Publikováno: 25.08.2021
Vegani založili „farmu na psí maso“, aby dokázali masožravcům, jak jsou pokrytečtí.

reklama

Počet veganů poslední roky rapidně vzrůstá. Důvodů, proč přestat jíst maso, je hned několik; menší zátěž pro životní prostřední, láska ke zvířatům, zdravější životní styl či etické argumenty. Vzdát se však masa a jiných živočišných výrobků není pro spoustu lidí lehké, a tak vznikají neustálé boje mezi vegany a masožravci.

Vegani ale neustále hledají způsoby, jak víc lidí donutit a přesvědčit k tomu, aby přestali konzumovat živočišné produkty. Některé jsou agresivní, jiné zase úplně bizarní. K jednomu takovému kontroverznímu kroku se rozhodla i parta veganů, která založila webovou stránku na farmu psího masa Elwood's Organic Dog Meat.

Pro nic netušícího člověka by to s největší pravděpodobností znamenalo šok a vyvolalo vlnu nechuti. Vždyť na samotných stránkách se píše: „Organické psí maso Elwood je rodinná firma provozována po více než dvě generace. Naši psi jsou z volného výběhu, humánně zabiti, milováni a jejich maso je 100% ekologické.“ Pokud byste ale procházeli web dál a dál, hned byste vše pochopili.

Vegani se prostě jen snažili upozornit na pokrytecké myšlení všežravců. Vysvětlují, že kuřata, krávy, prasata a další zvířata jsou stejně inteligentními bytostmi jako psi a neměli by trpět kvůli naší potřebě jíst maso. Co si o tom myslíte vy?

Ilustrační foto.

Vegani začali dobrovolně podstupovat vasektomii! Vážně to dělají kvůli planetě?

Veganka protestovala v restauraci s mořskými plody.

VIDEO: Zběsilá veganka řvala na lidi v restauraci, že týrají zvířata! Co jí na to řekli?

reklama