Virály

25. srpna 2021 11:31

redakce Prima Lajk

Parta veganů založila farmu na psí maso. Co tím chtějí proboha dokázat?!

Vegani založili „farmu na psí maso“, aby dokázali masožravcům, jak jsou pokrytečtí.

Počet veganů poslední roky rapidně vzrůstá. Důvodů, proč přestat jíst maso, je hned několik; menší zátěž pro životní prostřední, láska ke zvířatům, zdravější životní styl či etické argumenty. Vzdát se však masa a jiných živočišných výrobků není pro spoustu lidí lehké, a tak vznikají neustálé boje mezi vegany a masožravci.

Vegani ale neustále hledají způsoby, jak víc lidí donutit a přesvědčit k tomu, aby přestali konzumovat živočišné produkty. Některé jsou agresivní, jiné zase úplně bizarní. K jednomu takovému kontroverznímu kroku se rozhodla i parta veganů, která založila webovou stránku na farmu psího masa Elwood's Organic Dog Meat.

Pro nic netušícího člověka by to s největší pravděpodobností znamenalo šok a vyvolalo vlnu nechuti. Vždyť na samotných stránkách se píše: „Organické psí maso Elwood je rodinná firma provozována po více než dvě generace. Naši psi jsou z volného výběhu, humánně zabiti, milováni a jejich maso je 100% ekologické.“ Pokud byste ale procházeli web dál a dál, hned byste vše pochopili.

Vegani se prostě jen snažili upozornit na pokrytecké myšlení všežravců. Vysvětlují, že kuřata, krávy, prasata a další zvířata jsou stejně inteligentními bytostmi jako psi a neměli by trpět kvůli naší potřebě jíst maso. Co si o tom myslíte vy?


Přečtěte si také