Virály

18. února 2022 09:34

redakce Prima Lajk

Podvodník z Tinderu vás za peníze pozdraví do videa. Kolik si za tenhle bizár účtuje?

Profesionální podvodník a zloděj se snaží vytěžit z nedávné slávy co se dá.

Jestli jste si mysleli, že po nedávném odhalení pravé identity Shimona Yehudy Hayuty aka Simona Levieva aka profesionálního podvodníka z Tinderu se zloděj stáhne do ústraní, tak jste se nemohli mýlit víc. Poté, co muž podvedl desítky žen na známé seznamovací aplikaci, o čemž byl natočen dokument, mu byl sice na chvíli zablokován účet na sociálních sítích, ale nyní je zpátky a parazituje na své vlně „slávy“.

Mladý sňatkový podvodník, který si založil byznys na půjčkách od naivních žen a okradl je o bezmála 200 milionů korun, si založil profil na Cameo, webové stránce pro celebrity posílající za menší poplatek personalizované zprávy fanouškům. „Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že jsem tady na Cameo. Jsem Simov Leviev, a pokud ode mě chcete nějaké blahopřání, pozdrav nebo cokoli jiného, jsem tu pro vás. Mějte se krásně a opatrujte se,“ napsal profesionální podvodník na svůj profil.

Leviev si za obyčejný pozdrav pro jednotlivce účtuje neuvěřitelných 4 300 korun, přičemž firmy podvodníkovi zaplatí přes 30 tisíc korun. Ještě větší bizár je ale to, že už má profesionální zloděj pozitivní recenze a lidé si od něj on-line pozdravy opravdu kupují. „To bylo skvělé! Přesně ta slova, která jsem potřebovala slyšet. Děkuji ti, Simone,“ napsala jedna spokojená zákaznice.


Přečtěte si také