Virály

24. listopadu 2020 17:05

sarka.turcekova@gmail.com

Policie se zastala důstojníka, který se bránil před opilou teenagerkou! Vážně byl tak moc agresivní?

Na jednoho z důstojníků napochodovala rázným krokem agresivní teenagerka. Než ale stačila cokoliv udělat, skončila na zemi.

Záběry se objevily na sociálních sítích o víkendu. Policisté byli totiž přivoláni na pláž poté, co někdo nahlásil dvě rozjařené dospívající dívky, které způsobily rozruch a obtěžovaly ostatní návštěvníky pláže. Po příjezdu řekl důstojník dívkám, aby se uklidnily, ale jedna z žen mu údajně začala nadávat a zaútočila na něj. Navíc byly ženy prý opilé a agresivní. Někdo v okolí zachytil moment, kdy se důstojník bránil proti přicházející ženě tím, že ji kopl do břicha, a ta se hned poté svalila na zem.

Hodně lidí na sociálních médiích podpořilo důstojníka za použití tohoto obranného prvku. Někdo na to napsal: „Souhlasím s tím, že ji jen povalil nohou, aby ji zastavil v jejím agresivním výstupu. Myslím, že reagoval naprosto dobře, mladí musí více respektovat policii.“ Další dodal, že je to dobrá obranná taktika důstojníka a že by skončila ve vězení, kdyby ho obvinila. Navíc dívka, která k němu rázně postupovala, se nezastavila na jeho výzvu. Policie uvedla, že těmto dvěma dívkám bylo pouhých 16 let a byly vzaty do vazby. Pak byly propuštěny do péče svých rodičů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také