Muž byl zatčen poté, co odmítl sex s přítelkyní
Autor: iStock Muž byl zatčen poté, co odmítl sex s přítelkyní

Policie zatkla muže za to, že odmítl sex se svou přítelkyní. Důvod, proč s ní nechtěl spát, vás pobaví

Publikováno: 23.07.2019
Jsou dny, kdy se vám prostě do sexu nechce. Jenže tenhle muž byl za odmítnutí soulože s přítelkyní dokonce zatčen.

reklama

Někteří lidé snáejí tropické počasí opravdu špatně. A to poslední, na co mají chuť, je sex. 24letý Khrystian Collins se dokonce zamkl v autě své přítelkyně, aby se sexuální aktivitě, kterou po něm jeho partnerka vyžadovala, vyhnul. Z vozu pak odmítl vystoupit i poté, co na něj jeho polovička zavolala policii. Když s ním strážníci komunikovali přes zavřené okénko, vysvětlil jim, co se stalo. Utekl prý od své přítelkyně, protože s ní v tak velkém vedru nechtěl spát.

Policisté nakonec vnikli do auta a snažili se vytáhnout vzpouzejícího se Collinse ven. Během tohoto násilného vyprošťování utrpěl lehká zranění, která mu ošetřili v nemocnici, odkud byl převezen rovnou do vazby. Jeho přítelkyně totiž taky tvrdila, že jí vyhrožoval násilím. Kromě toho byl obviněn z maření vyšetřování, nedovoleného vniknutí do cizího majetku a právě z domácího násilí. To však Collins popřel a u soudního řízení žádal o stáhnutí všech obvinění. Jak celý případ dopadne, tak rozhodne až další slyšení, které je naplánováno na září.

Žena zatčena kvůli vymáhání orálního sexu 3

Týpek odmítl holce udělat orální sex! Policie ji musela zatknout, protože mu nechtěla přestat sedět na obličeji

Sex výmluvy foto

GALERIE: Manžel sepsal list dnů, kdy mu jeho žena odmítla sex. Nezapomněl připsat i výmluvy, jaké k tomu použila. Dámy, poznáváte se tom?

reklama