Sussex Police
Autor: facebook.com/Sussex Police Sussex Police

Policisté zatkli týpka, který se snažil ukrýt ve vlastním ho*nu! Jak ho tak bizarní věc napadla?

sis. Publikováno: 05.12.2020
Tenhle chlápek se snažil vyhnout vězení tak vehementně, že se pokusil ukrýt tím nejbizarnějším způsobem. Tohle by jen tak někoho nenapadlo.

reklama

Když si policisté všimli muže, který řídil ukradené auto, tak za ním hned vyrazili. K jejich překvapení se ale snažil schovat v něčem fakt divném – ano, skočil do kejdy, aby se tak pokusil uniknout zatčení. Muž byl ponořený do výkalů až po krk, jenomže se nemohl dostat ven. Takže se zatýkací akce rázem zvrhla v záchrannou misi, při které museli smradlavého chlápka tahat ven z kupy kravského hnoje. Na fotce zachytili zločince, který je celý špinavý od výkalů, přičemž si důstojník stojící poblíž radši vzal gumové rukavice, aby mu mohl vůbec nasadit pouta. Smrad to musel být neskutečný.

Chlápek na sobě měl kromě hnoje taky kousky slámy. Podle popisku policistů všichni nakonec skončili v pořádku v bezpečí, i když se zatýkaný muž nemohl z hnoje dostat, jenom policisté se při jeho záchraně ušpinili kravskými lejny. Přitom měl docela štěstí, že ho vytáhli. Kejda obsahuje kombinaci metanu, oxidu uhličitého, amoniaku a sirovodíku, které mohou způsobit dokonce bezvědomí. Bylo dokonce zaznamenáno, že pracovníci farmy v minulosti zemřeli kvůli tomu, že je omámil zápach, a následně se utopili v nádržích.

Sussex Police
Autor: facebook.com/Sussex Police Sussex Police
V roli obviněného O. J. Simpsona Cuba Gooding Jr.

Slavný proces Lid vesus O. J. Simpson ožije v neděli na Prima KRIMI

Sexy hvězda TikToku 6

Hvězda TikToku si stěžuje, že je diskriminovaná kvůli postavě! Vážně je až moc sexy?

reklama