Virály

13. prosince 2022 10:50

redakce Prima Lajk

Policistka prý nevěděla, že její manžel je drogový boss. Věří jí to vůbec někdo?

Strážnice se dušovala, že neměla tušení o tom, že je její manžel drogový boss.

Někdejší důstojnice Metropolitní policie Rasvinder Agalliu přišla o své zaměstnání poté, co se provalilo, že byl její manžel Julian známý drogový dealer. Podle její výpovědi však o nekalém byznysu svého chotě neměla ani tušení a celou dobu žila v domnění, že její milý pracuje jako soukromý kuchař pro světoznámé fotbalisty. Díky perspektivnímu zaměstnání si tak podle ní mohl dovolit všechen ten luxus v podobě drahých rodinných dovolených, značkového oblečení a přepychového bydlení.

Jak se ale později ukázalo, Julian nikdy nebyl žádným kuchařem, nýbrž drogovým bossem, který obchodoval s marihuanou a kokainem ve velkém. Jeho ilegální byznys byl odhalen Národním kriminálním úřadem poté, co detektivové provedli razii v jejich domě v severním Londýně, kde našli několik kilogramů kokainu, digitální váhy a více než 15 tisíc liber v hotovosti.

Manželka Agalliu však stále trvala na tom, že o přítomnosti kokainu v jejich domě neměla ani tušení. Případ se dostal až k disciplinárnímu komisi, kde se rozhodlo o jejím propuštění z policejního sboru. Porota se shodla na nedůvěryhodnosti výpovědi a dospěla k závěru, že si musela být vědoma podezřelé činnosti svého muže Juliana, kterého v blízké době čeká vězeňská cela.


Přečtěte si také