Virály

11. ledna 2021 17:28

sarka.turcekova@gmail.com

Policistovi hrozí trest kvůli sprostému vtípku na TikToku! Co nevhodného řekl?

Policista byl pokárán kvůli videím, které nahrál na svůj TikTok. Na videích byl polonahý a zpíval několik písní.

Důstojník Narinder Mahi sdílel na sociálních médiích videa, kde se objevil nahoře bez, zpíval několik písní a při jedné příležitosti také napodoboval sexualizovaný vtip. Teď ho policie ve West Midlands vyšetřuje a připomněla mu jeho povinnosti poté, co objevila jeho soukromý účet. V jednom videu bylo slyšet, jak se z počítače ozval vtip: „Zkoušela jsi už Indy, zlatíčko? Ach, musíš. Jakmile zkusíš hnědou, ostatní barvy tě zklamou.“ Tento konkrétní vtip je úryvkem od indického komika Vir Dase, ale zřejmě chápete, proč by to Mahiho šéfům mohlo připadat mírně neprofesionální a nepřijatelné.

V dalším videu se Mahi, který se houpe do rytmu, zdá být nahoře bez a zpívá indickou hudbu. Na záběrech se označoval za „zvláštního agenta Foxe“, ale popírá, že by měl službu v době natáčení kteréhokoli ze svých videí. Řekl také, že sexuální indický vtip byl jen vtipem. Policie ve West Midlands potvrdila, že s ním mluvila o jeho on-line dovádění, a uvedla, že Mahi se „nechoval tak, jak by se čekalo“ od důstojníka. Jejich prohlášení zní: „Naše oddělení profesionálních standardů vyhodnotilo chování policisty, které nesplňovalo standardy profesionálního chování očekávané od policistů. Záležitost bude řešena podle nařízení o policejním chování (2020) prostřednictvím praxe vyžadující zlepšení.“

Dodali také, že bude záležet na tom, jak se bude chovat v budoucnu. Mahi obdržel v roce 2017 cenu velitelů za své činy při plnění svých povinností. Poskytl první pomoc oběti trestného činu a poté pomohl zadržet útočníky. Není jasné, jak jeho nadřízení objevili jeho osobní účet TikToku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také