Virály

14. prosince 2020 17:37

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Lidé sdíleli na TikToku historky o tom, jak přišli na nevěru! Která je nejvtipnější?

Uživatelé na TikToku sdíleli na pro pobavení ostatních lidí svoje šílené příběhy ohledně toho, jak přišli na to, že je partner podvádí.

Uživatelé na TikToku sdíleli na pro pobavení ostatních lidí svoje šílené příběhy ohledně toho, jak přišli na to, že je partner podvádí. Na jejich příbězích není smutné ani tak to, že byli podvedení, jako to, jakým způsobem se o tom dozvěděli. Nejdřív sdílela svou historku Mandi z Oklahomy, která v krátkém videu na TikToku vyprávěla svou story. Napřed si prý začala všímat toho, že odpovědi jejího přítele na jejich společné rozhovory nedávají žádný smysl. Stejné to bylo i v případě, kdy jí začal posílat esemesky. Ty ale ve skutečnosti byly určené pro někoho jiného. Tak mu zavolala a zeptala se ho, co to má znamenat. Na to se jen vymluvil, že si spletl číslo. Nic žhavého tam ale nepsal.

Později se pak setkali, když přijel do jejího domu, přičemž na sobě měl mikinu, kterou nikdy předtím neviděla. Když ho objala, tak si už všimla, že na mikině spočívá několik velmi dlouhých růžových syntetických vlasů. Po tomhle incidentu obdržela zprávu na Facebooku od ženy, kterou nikdy neviděla se screenshotem konverzace jí a jejího partnera s popiskem: "Je to taky tvůj přítel?". Po tomhle bylo oběma ženám jasné, že randí s oběma zároveň. Další příšernou historku sdílel Jon, který tvrdíl, že se jeho manželka vídala s dalšími muži, zatímco on si bral směny navíc. Kdykoliv pracoval na třetí směnu, tak neviděl svou manželku dva nebo tři týdny. Jednou si se svou ženou vyšel do baru na drink. Přitočil se tam k němu nějaký muž, kterého neznal a zeptal se ho, jestli je v baru "s tou blondýnkou".

@mandiiikayyy

still so funny to me😂 #cheater #storytime #fyp #funny #foryou #ReadySetShop #funnystory #OPIObsessed #ex #growth #WalmartSyncAlong #scandal #cheating

♬ original sound - Mandi Kay

Sdílejte článek

Přečtěte si také