Práce snů na Maledivách 2
Autor: istock.com Práce snů na Maledivách 2

Práce snů?! V exotickém hotelu na Maledivách vám zaplatí za to, že se budete starat o tuhle roztomilou věc

Publikováno: 05.06.2019
Job vašich snů? Našich teda rozhodně!

reklama

Luxusní hotel na Maledivách nabízí částečný úvazek, po kterém by nejspíš toužil každý z nás. Jedná se totiž o dvoutýdenní práci v centru pro záchranu mořských želv, kde budete mít za úkol želvy krmit, starat se o ně a postovat na Instagram. Práce zahrnuje výuku od profesionálních veterinářů, ubytování, stravu a proplacené letenky tam i zpět. Místo dovolené za zhruba 140 tisíc nezaplatíte ani korunu a budete mít zážitek na zbytek života.

Práci nabízí COCO PALM DHUNI KOLHU rezort, který se nachází zhruba třicet minut cesty vodním aeroplánem z Malé International Airport. Projekt byl speciálně designován v rámci památek UNESCO, zahrnuje totiž rezervaci pro několik vzácných vodních živočichů a taky korálových útesů.

Pro získání práce je nutno natočit 2–3minutové video a napsat dopis o 500 slovech popisující, proč právě vy jste ten nejlepší kandidát. Pochopitelně bude dána přednost lidem, kteří mají o tento obor bližší zájem. Asi nejsmutnější na celé nabídce je ovšem fakt, že člověk musí být starší 18 let a být občanem Velké Británie.

Pár jezdí po světě a dokumetuje své erotické zážitky 1

GALERIE: Práce snů! Mladý pár dostává zaplaceno za sex v luxusních hotelech. Chtěli byste to taky zkusit?

Studentky si pokoj na koleji přeměnily v útulné hnízdečko.

Studentky proměnily otřesný pokoj na koleji v tohle luxusní hnízdečko. Stálo je to minimum peněz

reklama