Byli Draco a Harry gayové? 1
Autor: Warner Bros. Byli Draco a Harry gayové? 1

Představitel Malfoye potvrdil, že Harry a Draco byli totální GAYOVÉ! Proč si toho fanoušci předtím nevšimli?

Publikováno: 25.06.2019
Je možné, že byli Harry a Draco gayové?

reklama

Fanfikce. Co by si bez nich internet počal. Jeden z nejbohatších světů na různé fanfikce je samozřejmě ten s Harrym Potterem, který stvořila spisovatelka J. K. Rowlingová a který před pár lety skončil. Od té doby se mnohé změnilo, fanoušci dospěli a autorka prozradila, že několik postav, o kterých jsme si kdysi mysleli, že byly heterosexuální, byly ve skutečnosti gay.

Potřebovali jsme to vědět? Spíš ne. Ale je to její svět, takže jestli chce z Brumbála udělat homosexuálního čaroděje, který roky potlačoval svoji lásku ke Grindelwaldovi, tak ať. Každopádně jednou z nejčastějších fanfikcí z tohoto světa je každopádně láska mezi Dracem Malfoyem a Hermionou. Na internetu byste k tomuhle našli pár hodně zajímavých obrázků. Některé by vás nejspíš i dost vyděsily. Nedávno se však sešlo pár herců z filmů, včetně Toma Feltona (Draco) a Ruperta Grinta (Ron), kteří se na téma fanfikce rozpovídali.

A zatímco Felton nebyl příliš nadšený z Dracova románku s Hermionou, velice ho potěšily fanfikce, které jej dávali dohromady s Harrym. Sám pak v žertu potvrdil, že podle něj byli Harry s Dracem totálně gay, a že lituje, že to nebylo vidět i na plátně. Do čehož se přidal i Grint, který řekl, že Harry to prý zkoušel i na Rona. No, tak to vidíte. Rowlingová to začala a kluci herečtí to teď hezky dojeli. A co vy? Líbila by se vám taková romance? Dejte vědět v komentářích.

Nové knihy ze světa Harryho Pottera se blíží 2

Spisovatelka J. K. Rowling vydá 4 nové knížky ze světa Harryho Pottera! O čem budou a kdy si je budeme moct přečíst?

Harry a Draco po letech 2

FOTO: Harry Potter a Draco Malfoy se sešli poprvé po letech a fanynky si všimly kruté věci! Co objevily?

reklama