Virály

23. prosince 2022 14:18

redakce Prima Lajk

Příliš velký penis? Představitel Batmanova parťáka Robina prozradil nejšílenější stížnost, jakou kdy dostal

Představitel komiksového hrdiny musel řešit stížnosti na velikost jeho penisu.

Není to tak dávno, co se u filmu Black Panther: Nechť žije Wakanda řešilo, jestli náhodou tvůrci nezmenšovali v postprodukci velikost „boule“ v rozkroku záporáka Namora. Internetem totiž prolétla fotka, na které je vidět jeden obrázek z natáčení, kdy má herec zjevně pod trenkami daleko větší přirození, než co je později vidět ze záběrů ve filmu. Popřela to samotná hvězda filmu Tenoch Huerta s tím, že se bohužel jedná o Photoshop. Teď se ale dozvídáme, že to není poprvé, co komiksové hvězdy musely řešit velikosti svých přirození.

77letý Burt Ward, který ztvárnil v seriálu Batman a Robin postavu Robina, v nedávném rozhovoru prozradil, že si na jeho kostým kdysi dávno stěžovala organizace „Legie slušnosti“ neboli katolický svazek, jenž bojuje za „čistá média“. Ti herci vzkázali, že má příliš velký penis na to, aby pobíhal v podobném kostýmu s takovou boulí mezi nohama před kamerou. Kritika byla nakonec tak hlasitá, až muselo studio zasáhnout.

Producenti tak poslali Warda k doktorovi, který mu předepsal pilulky, jež mu měly pomoct jeho přirození „zmenšit“. Jen po pár dnech ale prášky brát přestal, protože se herec bál, že kvůli nim nebude moct mít děti. Při natáčení se pak snažil svůj rozkrok zakrývat kápí, aby stížnosti přestaly. Jo, filmový byznys je občas pěkný bizár.

Sdílejte článek
Štítky Batman hvězda film Penis herec penis Black Panther Robin Batman a Robin stížnosti Burt Ward

Přečtěte si také