reklama

reklama

PROMĚNA: Obtloustý tatík podstoupil neuvěřitelnou změnu během jediné noci! Poznali byste ho?

sis. Publikováno: 18.08.2020
Tenhle chlápek se rozhodl se sebou něco udělat, ale protože dření v tělocvičně nepomáhalo, rozhodl se pro radikálnější řešení.

reklama

Obtloustlý tatínek od rodiny už se na sebe nemohl dívat, tak se rozhodl pro radikální řešení. Ale než by trávil hodiny a hodiny v posilovně navíc (už tak chodil cvičit), tak se rozhodl podstoupit liposukci Vaser za víc než 400 tisíc korun. Při téhle operaci se selektivně odstraňují tukové usazeniny ze specifických svalových skupin, což vytvoří požadovaný vzhled. 39letý muž prozradil, že čím je starší, tím bolestněji si uvědomuje problém se svou váhou. Podotkl, že jeho žena v posledních letech podstoupila také řadu kosmetických ošetření, aby si udržela svou krásu, proto měl pocit, že teď je na řadě on.

Chlápek má dvě děti – dvanáctiletého syna a dvacetiletého sportovce. A tak nechtěl vypadat na fotkách z dovolené jako špekatý taťulda, který se válí u televize. V minulosti sice zkoušel různé extrémní formy stravování a chodil do tělocvičny až čtyřikrát týdně, ale z nějakého důvodu mu tuk na těle zůstal. Prý prostě neviděl takové výsledky, které by vidět chtěl. Proto se rozhodl pro chirurgický zákrok. Nakonec operace dopadla úspěšně a on se teď může chlubit kostkami na břiše, které vždycky chtěl. Už týden po propuštění z nemocnice mohl normálně chodit a cítil se mnohem lépe. Říká, že stále navštěvuje tělocvičnu, ale teď se cítí o dost sebevědomější. Jak se líbí proměna vám?

fb_tatu

GALERIE: Pamatujete si na lesbické zpěvačky ze skupiny Tatu? Z jedné je sexy kráska, z druhé plastikové monstrum!

Nahý chlápek pronásleduje divočáka 1

Němci chtějí poslat na smrt kance, který ukradl nahému muži laptop! Co si o tom myslí veřejnost?

reklama