Virály

2. května 2022 11:38

redakce Prima Lajk

Puberťák zastřelil vlastní mámu. Neuvěříte, kvůli jaké hlouposti to bylo!

Policie zatkla mladíka, který byl obviněn ze zabití své matky.

Úřady na Floridě musely před několika dny řešit ohavný čin ze vzteku poté, co byl devatenáctiletý Seth Settle obviněn ze zastřelení své vlastní matky. Vyhrocený incident se měl odehrát potom, co Sethův otec odešel do práce a zjevně nevyrovnaný syn se pohádal s matkou ohledně kouření.

Šerif okresu Polk Grady Judd odhalil, že byla žena střelena přímo do srdce, což jí způsobilo smrtelné zranění. Její syn Seth po výstřelu z nelegálně držené zbraně údajně utekl z místa činu. Později se však sám přišel přiznat na policii s tím, že svou matku nechtěně zastřelil poté, co mu řekla, aby přestal kouřit cigarety ve svém pokoji.

Devatenáctiletý mladík tvrdil, že malou chvíli předtím, než jeho matka vstoupila do ložnice, prožíval silnou depresi a držel si u hlavy zbraň. Podle svých slov však neměl v úmyslu na matku vystřelit a vše byla jen nešťastná náhoda. Tomu se polici ale nechce věřit i z důvodu, že syn z místa činu utekl a zraněné matce neposkytl první pomoc ani nezavolal záchranku. Zbytek rodiny je po otřesné události v šoku a mladíka čeká v brzké době soud.

Sdílejte článek

Přečtěte si také