Virály

9. listopadu 2020 11:43

sarka.turcekova@gmail.com

Rapper 6ix9ine dostal do vězení svého únosce! Kolik let za všechny zločiny dostal?

Rapper, který spolupracoval s policií na tom, aby dostal do vězení všechny členy gangu, má konečně pokoj. Jeho únosce se konečně přiznal a dostal od soudu trest.

Tekashi se od policistů dozvěděl, že mu hrozí až 47 let vězení. Taková myšlenka se mu ale nelíbila, a proto začal spolupracovat s policisty a uzavřel s nimi dohodu o vině a trestu. Při tom se mu podařilo dostat do vězení převážnou většinu členů gangu Nine Trey, z nichž se také většina přiznala pod tíhou důkazů. Do poslední chvíle ale odolával Anthony Ellison, který byl podezřelý z toho, že Tekashiho v roce 2018 unesl a ukradl mu šperky a hotovost ve výši asi 750 tisíc dolarů (skoro 17 milionů korun).

Původně se nechtěl přiznat, ale během soudního procesu se podařilo jej usvědčit. Únosce nakonec dostal za trest 24 let vězení a kromě incidentu s Tekashim byl ještě obviněný z útoku zbraní. Kvůli tomu, že spolupracoval rapper s policií, strávil ve vězení celkem jen asi rok a půl. Pak se dostal na svobodu. Pomohl k tomu však nejen jeho dobrý právník, ale také momentální situace spojená s pandemií korunaviru. Jako pacient s astmatem totiž dostal výjimku, takže si mohl poslední půlrok odsedět v domácím vězení. Při tom se věnoval svojí hudební dráze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také