Virály

4. července 2019 14:44

redakce Prima Lajk

Rodiče se báli posadit autistického syna vedle normálního pasažéra. Následující věc je totálně šokovala!

Rodiče překvapila reakce muže, který v letadle seděl vedle jejich autistického syna.

Mít autismus musí být neuvěřitelně těžké. A mít syna nebo dceru trpící autismem, taky není žádná legrace. Alexa Bjorson se o svého syna neustále strachuje, často ale ani ne tolik kvůli němu, jako spíš kvůli lidem, kteří s ním přijdou do kontaktu.

Když tak měla posadit sedmiletého Landona do letadla samotného, protože letěl za svým otcem do Las Vegas, přirozeně se dost bála o cestujícího vedle. A to natolik, že mu dokonce dala deset dolarů, jako omluvu za to, že její syn asi nebude úplně v klidu, bude pokládat spoustu otázek, na které potřebuje odpovědi, aby se cítil klidnější a v bezpečí.

Today my son took his first flight to Oregon to see his dad. I sent Landon with a letter to give to whoever sat next to...

Posted by Alexa Bjornson on Thursday, June 27, 2019

Vedle ale naštěstí seděl jistý Ben Pedraza, který si nejenže cestu s Landonem užil, ale dokonce se po čas letu stali takovými kámoši, že si vykládali vtipy, fotili selfíčka a bavili se mnohem víc, než kdyby vedle nich seděl někdo jiný. Na konci Ben poslal matce veselou fotku, že vše dobře dopadlo a ona může být klidná. Ta se následně stala na Facebooku virálním hitem. Ještě aby ne!

Sdílejte článek

Přečtěte si také