návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Rodiče se báli posadit autistického syna vedle normálního pasažéra. Následující věc je totálně šokovala!

Rodiče překvapila reakce muže, který v letadle seděl vedle jejich autistického syna.
Vydáno: 04.07.2019
Autistické dítě v letadle 1
Autor: facebook.com Autistické dítě v letadle 1

Mít autismus musí být neuvěřitelně těžké. A mít syna nebo dceru trpící autismem, taky není žádná legrace. Alexa Bjorson se o svého syna neustále strachuje, často ale ani ne tolik kvůli němu, jako spíš kvůli lidem, kteří s ním přijdou do kontaktu.

Když tak měla posadit sedmiletého Landona do letadla samotného, protože letěl za svým otcem do Las Vegas, přirozeně se dost bála o cestujícího vedle. A to natolik, že mu dokonce dala deset dolarů, jako omluvu za to, že její syn asi nebude úplně v klidu, bude pokládat spoustu otázek, na které potřebuje odpovědi, aby se cítil klidnější a v bezpečí.

Vedle ale naštěstí seděl jistý Ben Pedraza, který si nejenže cestu s Landonem užil, ale dokonce se po čas letu stali takovými kámoši, že si vykládali vtipy, fotili selfíčka a bavili se mnohem víc, než kdyby vedle nich seděl někdo jiný. Na konci Ben poslal matce veselou fotku, že vše dobře dopadlo a ona může být klidná. Ta se následně stala na Facebooku virálním hitem. Ještě aby ne!

Článek je zařazen v: rodiče , autistický syn , pasažér , letadlo , cesta , fotka , selficko

reklama