Virály

11. listopadu 2022 10:45

redakce Prima Lajk

Rodiče uspořádali 5letému synovi oslavu v sexy restauraci Hooters. Lidé na internetu zuří

Rodiče schytali pořádnou kritiku za to, že vzali svého malého syna do Hooters na oslavu pátých narozenin.

Uspořádat dětskou oslavu může být docela jednoduché. Stačí vybrat téma párty, jako je pirátská, princeznovská, rytířská nebo třeba nějaká pohádková, zvolit zábavné místo a vyzdobit ho balónky a girlandami. Nebo jako v případě matky Darby Allison zvolit o trochu originálnější dětskou oslavu.

Ta pro svého pětiletého synka totiž uspořádala narozeninový večírek v sexy oblíbené restauraci Hooters, která je víc než pro své smažené jídlo proslavená krásnými servírkami v titěrných a upnutých outfitech. Video z párty poté sdílela na TikTok, kde se však nesetkalo s úspěchem.

@darbyallison19

Shouldn’t have told them it was your birthday buddy 😂 #embarrased #hooters #fyp #happybirthday #MadeWithKeurigContest

♬ original sound - Darby Allison

Lidé v komentářích totiž rodiče okamžitě odsoudili za to, že je sport bar naprosto nevhodné místo, kam vzít dítě, zvlášť na jeho páté narozeniny. „Proč jste proboha tahali toho kluka v tomhle věku do takové restaurace?“ podivoval se jeden uživatel v komentářích. Jiní to však neviděli tak dramaticky a rodičů se zastávali. „To video je roztomilé. Dali jste synovi vzpomínku, na kterou nikdy nezapomene,“ napsal jeden z komentujících.

Sdílejte článek

Přečtěte si také