Charlie Danger Lloyd (4)
Autor: facebook.com/alaina.bourrel.5 Charlie Danger Lloyd (4)

VIDEO: 4leté transgender dítě odhalilo nové pohlaví na vlastní párty! Co na to rodiče?

Tamara F. Publikováno: 10.08.2022
Čtyřleté dítě oficiálně oznámilo světu, že je chlapec při Vancouver Pride Parade. Uspořádalo si vlastní odhalení pohlaví.

reklama

Sedmadvacetiletá matka Alaina Bourrell už od dvou let svého syna Charlieho Danger Lloyda věděla, že její dítě nebude jako ostatní. Původně se jí totiž narodila holčička. „Charlie nikdy nebyl jako typická dívka. Hrál si s jinými kluky a všichni odjakživa říkali, že je spíš kluk,“ vzpomínala matka Alaina na to, že si vždy její dcera připadala jako chlapec a podle toho se i chovala.

A nyní je to oficiální, čtyřletý Charlie totiž při Vancouver Pride Parade, každoroční události LGBT Pride, uspořádal vlastní párty k odhalení svého nového pohlaví a přijal se jako chlapec. Na videu je vidět, jak malý Charlie vypustil z vystřelovací trubice modrý kouř, skákal radostí a nadšeně běžel do náruče za svou matkou.

„Nemohl uvěřit lásce a podpoře, kterou mu projevovali všichni přihlížející,“ řekla dojemně Alaina s tím, že své dítě ve všem podporuje a je ráda, že je její syn konečně šťastný a sebevědomý. I přesto se však celá rodina setkává s řadou nenávistných komentářů a poznámek. Charlieho matka ale řekla, že výchova trans dítěte se nijak neliší od výchovy jiného potomka a vlnu nenávisti nechápe.

Thaynna Dantas_FB

GALERIE: První transgender modelka v soutěži o nejhezčí zadeček míří do finále. Má podle vás šanci vyhrát?

reklama