Virály

16. listopadu 2022 10:58

redakce Prima Lajk

Rodina omylem pohřbila špatného psa. Jak se to proboha mohlo stát?

Hrozivá událost skončila šťastně.

Jako scénu z amerického dramatu zažila před pár dny britská rodina, když si myslela, že už navždy přišla o svého devítiletého psího miláčka Maisie. Všechno to začalo nešťastnou shodou náhodou, když šla šestadvacetiletá Codie Hutton na každodenní procházku se svou fenkou anglického špringršpaněla.

V jednu chvíli však při venčení na obloze vybuchl obrovský ohňostroj a vyděšený pes utekl pryč. „Bylo ještě docela brzo, takže jsem žádný ohňostroj nečekala. Chtěla jsem s ní jít jen na krátkou procházku na vodítku,“ vzpomínala na incident mladá Britka s tím, že okamžitě zalarmovala celou rodinu, která se vydala ztracenou Maisie hledat, ale marně.

O několik dní později Hutton zavolali, že poblíž místa, kde se fenka ztratila, se našlo u silnice mrtvé psí tělíčko, které podle poznávacích znaků vypadalo na ztracenou Maisie. Zdrcená rodina tak milovaného pejska pohřbila i s oblíbeným pelíškem a fotkou na zahradě svého domu. „Musela jsem říct tříletému synovi Taylenovi, že je teď v psím nebi. Bylo to hrozné,“ řekla Hutton.

To největší překvapení však zdrcenou rodinu ještě čekalo. O několik dní později žena obdržela další telefonát, tentokrát s daleko lepší zprávou. Ukázalo se, že někdo ve městě zahlédl fenku přesně odpovídající popisu Maisie. Druhý den na to byl pejsek 27 kilometrů od místa, kde se ztratil, odchycen a doveden k rodině. „Nemohla jsem pořád uvěřit, že je to opravdu ona. Myslela jsem, že už ji nikdy neuvidím,“ řekla dojatá Hutton o dojemném shledání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také