Virály

16. listopadu 2022 09:48

redakce Prima Lajk

Manželství ženy, která je vdaná za hadrového panáka, visí na vlásku. Její muž ji podvedl!

Ženu podvedl její manžel aka panenka v životní velikosti. Na nevěru přišla drsným způsobem.

Říká se, že je láska slepá. V případě Brazilky Meirivone Rocha Moraes ale musí být i hluchá a úplně bláznivá. Sedmatřicetiletá žena se totiž zamilovala do panáka v životní velikosti Marcela, kterého vyrobila její maminka. Po několika měsících „randění“ se dokonce vzali a Meirivone svému manželovi porodila tři (hadrové) děti.

Jak už to tak ale bývá, ze vztahu se časem vytratila vášeň, Marcelovi už manželka nestačila, a tak si šel hledat štěstí v jiném klíně. „Dozvěděla jsem se to od kamarádky, která ho viděla, jak jde do motelu s jinou ženou, zatímco já jsem se starala o naše děti,“ řekla Meirivone zdrceně s tím, že tomu ze začátku nemohla uvěřit, ale poté našla konverzace v jeho telefonu s jinou ženou.

„Marcel všechno zapřel a hrozně jsme se pohádali. Pořád ale říká, že mě i naše děti miluje,“ dodala Brazilka, která by podle všeho měla jít spíš k psychiatrovi než k rozvodovému právníkovi. „Láska, kterou k němu cítím, mě ale přiměla mu odpustit. Nedokážu bez něj žít,“ řekla žena, která se o svůj srdceryvný příběh podělila s lidmi na internetu.

@meirivoneemarcelo

a primeira noite no nosso casamento que discutimos e o meu esposo foi dormir no sofá,estou muito triste só com o tempo para perdoar mas o amor fala mais alto tenho que dar uma dura nele mesmo!#mulher casou com um boneco

♬ Only Love Can Hurt Like This (Slowed Down Version) - Paloma Faith

Sdílejte článek
Štítky nevěra manželství vztah bizár

Přečtěte si také