Virály

15. listopadu 2022 12:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena tvrdí, že její dům obývají sexuální duchové. Co slyšela ve sprše?

Majitelka domu tvrdí, že v útrobách její nemovitosti žijí duchové.

Linda Hillová je majitelka nemovitosti v Texasu, kterou se snažila několikrát pronajmout. K její smůle tam ale nejdéle nájemník vydržel pouhých šest měsíců! Jak je to možné? Zřejmě kvůli tomu, že se tam dějí věci mezi nebem a zemí.

Několik nájemníků jí tvrdilo, že se v domě setkali s nevysvětlitelnou energií a že tam pravděpodobně žije několik různých druhů duchů. Například několik mužů jí tvrdilo, že cítili, jak je něco hladí po tváři, na ruce nebo paži.

Na místě domu kdysi býval nevěstinec, což by možná mohlo vysvětlovat podivné sexuálně motivované úkazy a zvuky. Sama Linda prý jeden takový zážitek má. Když se sprchovala, uslyšela hlas, který říkal: „Vypadáš dobře!“ Ona sama si nejdřív myslela, že jde o jejího muže, když ale zjistila, že to on nebyl, začala na příběhy o strašidlech věřit. Navíc zjistila, že je pod obývacím pokojem přes 5 metrů hluboká studna, o které se někteří domnívají, že je „portálem mezi mrtvými a živými“. Další podivnou věcí v domě jsou například dveře, které se neustále otevírají i navzdory tomu, že byly nahoře připevněné speciálním háčkem. Zvukové nahrávky uvnitř domu také několikrát zaznamenaly údajné duchy, jak říkají: „Oh baby, jo. Takhle se mi to líbí!“ Linda svůj dům přestala pronajímat a začala ho inzerovat jako „Hill House Manor“. Takzvaní hledači duchů mohou její nemovitost navštívit a prozkoumat na vlastní pěst.

Sdílejte článek

Přečtěte si také