Virály

26. prosince 2022 12:32

redakce Prima Lajk

Rodina zažila na Vánoce ohromný šok! Pod stromečkem na ně čekal prudce jedovatý had

Rodinu na Vánoce překvapil nečekaný dárek.

Ačkoli mnozí očekávají pod vánočním stromečkem překvapení v podobě dárků, rodina z Jižní Afriky by se bez jednoho dárečku letos rozhodně obešla. Zpoza větví na ně totiž číhal jeden z nejsmrtonosnějších tvorů planety, který dokáže zabít člověka do dvaceti minut. Tváří v tvář se překvapená rodina setkala u vánočního stromečku s dvoumetrovou černou mambou, které by raději neměl nikdo zkřížit krok.

Šokovaný a zcela otřesený otec ale na nic nečekal a okamžitě zavolal hadí odchytovou službu. „Ježíšek mě zavolal k předčasnému vánočnímu dárku,“ vtipkoval pracovník záchranné služby pro zvířata Nick Evans, který se na facebookové stránce podělil o úlovek. Naštěstí netrvalo dlouho a zkušený odborník nebezpečného plaza zpacifikoval a odvezl pryč.

Podle informací měl vyděsit černou mambu, která se skrývala v křoví před domem, zahradník. Plachý plaz se tak raději odplazil dovnitř domu až k umělému vánočnímu stromečku. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ačkoli stačilo opravdu málo. Černá mamba totiž patří k nejnebezpečnějším zvířatům na světě, a i malé množství jedu je pro člověka smrtelné.


Přečtěte si také